Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kilóval érdemes fekve...

Hány kilóval érdemes fekve nyomnom, és milyen szériákban, a legjobb fejlődés érdekében? Hogy lehet belőni a megfelelő kezdő súlyt? 25f

Figyelt kérdés

Most 70 kiló vagyok. Az utolsó 5-6 kilót, nemrég szedtem fel izomban, az előtt stagnált a súlyom. Fejlődni szeretnék...


U.i Olyanok ne írjanak, akik azt mondják hogy 500 kilóval szériáznak és el is hiszik, mert úgy se érdekel.:)



2013. máj. 23. 09:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Montez: ahogy egy másik kérdésnél írtad úgy jött le, nem tartod annyira hatékonynak a fejlődés szempontjából, inkább kiegészítés...(?) Örülnék ha kifejtenéd a véleményed a csigás dolgokról! Amúgy combot is lehet vele edzeni, és nagyon olcsón jutok hozzá, nem hagyhattam ki.


On-line edzőtárs :) arra gondoltam ezalatt hogy ha kérdés merül fel, kaja edzés stb bármivel kapcsolatba jó lenne feltenni valakinek...

2013. máj. 24. 11:37
 12/20 anonim ***** válasza:

Igazából az izmok tömegét masszáját, a szabad súlyzós gyakorlatokkal lehet szerintem leginkább kialakítani. A csigás is jó, én is végezném, ha lenne itthon, de az alapgyakorlataim akkor is a súlyzók lennének.

De tőlem mindenki úgy edz, ahogy akar, ez csak az én véleményem.:)

2013. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Íme egy kérdés máris: Zabpelyhes reggeli! ki mivel hogy eszi? Ilyen zabpehely mixet vettem, ti hogy ennétek? Kefirt joghurtot is vettem hozzá. Hátha valamelyik jó hozzá... Vettem natur puffasztott búzaszeletet is. Mikor melyiket egyem...
2013. máj. 24. 12:14
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi Montez!
2013. máj. 24. 12:17
 15/20 A kérdező kommentje:
Vagy edzés után is toljak belőle?
2013. máj. 24. 12:31
 16/20 anonim ***** válasza:
Én proteint teszek a zabpelyhez, de eheted joghurttal is, csak akkor kevesebb fehérjéhez jutsz.
2013. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Letudtam a hasedzést csak úgy leírom+ pár kérdés: hasprés sorozatok között mennyi pihenőt tartotok (nekem kell egy kis idő még újra megy a 20 hasprés) Amúgy ma bicepsz+comb volt+ 2 sorozat hasprés meg este csak has...
2013. máj. 25. 00:04
 18/20 anonim ***** válasza:
Annyi pihenő kell, míg visszaáll normális közelihez a légzésed. Ez gyakorlatonként változó. Hasprésnél ez max egy perc, de nehéz súlyos guggolásoknál több perc is lehet.
2013. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én kipróbáltam többféle szériát de csak akkor növekedtem látványosan amikor így nyomtam ,hogy 15-8-8-5-5-5 mindig több és több súllyal.
2018. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
és ezt úgy ,hogy teljesen átlagosan vagy az alatt táplálkozom....
2018. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!