Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan értetitek meg a családt...

Hogyan értetitek meg a családtagokkal (foképp idosebb korosztály), hogy miért táplálkoztok ugy ahogy?

Figyelt kérdés
Màr tobbszor szoba jott ez a téma de nem értik meg,hogy lehet 'igy' étkezni,ahogy én... (brokkoli,pufi rizs,halak,stb... no desszert,minden naturba) mindig kapom a kérdéseket,h miért nem eszek 'finomakat' és nem értik,h nekem ezek finomak,nem a sok szemét,amit ok esznek
2013. máj. 26. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Úgy h valóban nem értem mit játszod túl a szereped.

No desszert meg stb.

Nyugodtan kérdezd meg Montit, ő is elismeri, h egy vasárnapi ebéd után egy franciakrémestől nem lesz semmi bajod.

2013. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kovpet ***** válasza:
Egyszer elmagyarázod nekik. Aztán a többi alkalommal a "csak" pont jó válasz lesz, szerintem :)
2013. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja, nem kell így ráparázni, néha mehet más kaja is, főleg tömegeléskor.
2013. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 schocko ***** válasza:
16%
Nem érdemes nekik elmagyarázni, majd amikor idősebb leszel, akkor rájössz, hogy nekik volt igazuk...
2013. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

A tested egy templom. Nem arra van, hogy összeba.szd a szívedet zsírral (itt ugye nem a zsírfogyasztásra gondolok, hanem a cukorevésre) aztán meg infarktusban játszd a nagyhalált.


Ennyi a válasz :)

2013. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az elso meg az utolso hozzàszolo nagyon sokat 'segitett' .... 1.nem vagyok édesszàju,amugy se vok nagy desszert evo- amugy meg nem fogok cukros szarokat enni,mert kulonben semmi értelmi az egész éves munkànak 2. ki mondta,h tomegelek?? 3.ha ti nem igy étkeztek,nem tudsz vàlaszt adni,akkor miért szolsz hozzà a kérdéshez?
2013. máj. 26. 12:01
 7/15 A kérdező kommentje:
ugy értem az elso és harmadik kommentelo
2013. máj. 26. 12:18
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Én csak segíteni akartam. Én is odafigyelek a kajára, szálkásításkor különösen, tehát tudom miről van szó. És bármilyen kérdéshez írhatok választ, senki nem szabhatja meg, hogy mire válaszolok és mire nem. És nem csak olyan válaszok jönnek, amit te akarsz. Ez van kisgyerek, lehet anyucinak panaszkodni kiskocsog!
2013. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és miért inzultàlsz?? én nem sértegettelek és màst se... amugy no vagyok és kulonosen jol esett ez a beszolàs .. :(
2013. máj. 26. 13:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Én elöször normálisan válaszoltam. Te szóltál be nekem, és annak ez jár, nem érdekel, hogy nő vagy.
2013. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!