Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az miért nem ér ha egy vékony...

Az miért nem ér ha egy vékony fiun van hasizom?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már képeket meg hallottam, de az miért nem számít? A vékony fiuknak miért van?

2013. máj. 28. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
mert minden embernek van hasizma hacsak nem valami genetikai torzszülöttről beszélünk akinek nincs... ha vékony gebe egy fiú, ami szerintem kissé szégyen is... és kilátszódnak az abszolút nem kidogozott csoffadt kis izmocskái abban semmi érdekes nincs...
2013. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kövér embernek is ugyan olyan van, csak a zsír eltakarja. Az hogy valaki gebe, és nincs zsír rajta, de soha nem dolgozott a hasizomra, abban mi a dicsőség?
2013. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert a kövér emberek irigyek. Sok az olyan retardált az interneten aki túl sokat gondol magáról. Egy ismerősöm rengetegszer kap ilyen megjegyzéseket mert futó és kerékpáros.Neki muszáj a lehető legvékonyabbnak maradnia ahhoz hogy ne romoljon az ideje.
2013. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Másról beszélünk utolsó, a futó sportol valamit. Ezt arra mondom, aki 45 kiló, soha nem sportolt, és feszít pl facebookon hogy izmos a hasa, de felemelni a csont karjával már nem bír 10 kilót.
2013. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a válaszom írtam még nem voltak hozzászólások úgyhogy semmi célzás nem volt benne. Viszont tényleg zavar hogy egyes sportolókat lenéznek e miatt.
2013. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) azt nem tudtam hogy minden embernek van
2013. máj. 28. 18:26
 7/9 Osynho ***** válasza:
78%
Miért, szerinted mi mozgatja a testedet? Bőrizomtömlő?
2013. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudtad, hogy minden ember gyárilag rendelkezik minden izommal? Szerinted egyszercsak előbukkan a semmiből az izom, vagy mi?

Amúgy attól, hogy vékony valaki, még nem lesz automatikusan kokcahasa, nem biztos, hogy látszik ott valami egyáltalán. Elsőkézből tapasztalat...

2013. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfinak azért látszik a hasizma, mert annyira vékony, az pont olyan, mintha egy nőnek azért vannak nagy mellei, mert kövér.
2013. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!