Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha komolyan betartva a gyúrós...

Ha komolyan betartva a gyúrós diétát és a pihenést havonta 2-3 alkalommal előrfordul, hogy kihagyok 1-2 étkezést, vagy nem alszom eleget az baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a jó külső létrehozása áldozatokkal jár.Viszont azt sem szeretném, hogy csak az étkezés-edzés körül forogjon az életem és őszintén szólva megvetem az olyan embereket akiket az edzésen kívül más nem érdekel.Amennyiben a hónap 30 napjából mondjuk 25 napon betartom a megkívánt étkezés 3 óránkénti gyakoriságát, vagy néha 8 óra helyett mondjuk csak 6 órát alszom vagy urambocsá' hétvégén alkoholt is iszom vagy ha nem tudok magammal vinni csirkét és rizst valahova és kihagyok 2-3 étkezést, az képes hazavágni az egész igyekezetemet?Tudom jól, hogy ez szálkásítás során nem működik.Nektek van életetek?Azoktól kérdezem akik már komolyabb fizikummal rendelkeznek.
2013. máj. 29. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Így lehet előrehaladást vagy a meglévő szint fenntartását elérni?
2013. máj. 29. 16:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb. semmi nem fog történni. A testet szerintem kicsit rombolni is kell, nem feltétlen mindig építeni. Szálkásításnál egyáltalán nem működik, de tömegelésnél pl. egyáltalán nem gond, ha bevágsz egy szelet erősen csokis tortaszeletet.
2013. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Deepbassnine ***** válasza:
ez is csak egy sport mint a többi nem az élet értelme , de mindenki döntse el mennyire akarja komolyan venni
2013. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet engem primitívnek tartani de nekem a fő célom egy átlagtól valamivel nagyobb izomzat(már megvan) elérése és fenntartása 8-10% körüli testzsírral.Nem rajongok az edzésért, a küzdősportokat jobban élvezném de ahhoz, hogy könnyebben csajozzak és önbizalmam legyen ezt a sportot űzöm.Elfelejtettem hozzátenni, hogy nagyon jó a genetikám, klasszikus mezomorf alkat vagyok, 1 év alatt nagyon jó eredményeket értem el, de áldozatokkal.Nem jártam ki, csak ennek éltem szinte és most szeretnék belekezdeni a zsírtömegem eltüntetésébe.Miután ez megvan,fenntartani szeretném ezt az állapotot.Lehetséges?
2013. máj. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!