Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem? (street workout)

Hogyan kezdjem? (street workout)

Figyelt kérdés

Milyen gyakorlatokat csinaljak az elso komolyabb edzesen ? Eddig. Csak neha-neha huzockodtam, tolockodtam, fekvoztem de mostmar komolyabban bele akarok kezdeni. Segitsetek hogyan kezdjem, mit csinaljak egy edzesen

17/F 176 cm 78 kilo


2013. máj. 31. 12:21
 1/2 anonim válasza:
szia...hát az elejétől kezd... hány felhuzast birsz megcsinalni egyszerre ??...én Nikker Tomi edzéstervét csinalom egy haverommal már januártol és eddig becált emlékszek tavaly nyáron 1 felhuzast nem birtam széles huzodzkodasban most már 2x10-et csinalok :)...ez olyan lassú folyamat de megéri...mármint a kinézet lassu lassan nonek tole az izmok és helyesen kell taplalkozni...ajánlom neked a nikker edzéstervet vagy nézz fel a madbarz(pont)com ra ott is vannak edzések :) remélem segítettem
2013. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy kezdeném el hogy előbb meglegyen a kellő erő. Ha még nem edzettél akkor én 3-4 hónapig azzal foglalkoznék hogy a kellő erő legyen meg és utána néznék videót arról hogy kell megcsinálni a gyakorlatokat. (muscle-up, front/back level stb...)
2013. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!