Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítene valaki egy tömegnövel...

Segítene valaki egy tömegnövelő étrendet összeállítani?

Figyelt kérdés
1 hónap tömegnövelő étrendet szeretnék tartani, természetesen tömegnövelő szerekkel, de nem tudom hogy kezdjek neki. Nagyon örülnék ha valaki tudna benne segíteni! Előre is köszi.
2013. jún. 1. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A dextróz, az szőlőcukor, nincs mit cifrázni rajta. Tápkieg boltokban ipari zacskókban olcsóbb kilós áron veheted meg. A tejsavófehérje gyors felszívódású jó biológiai értékű fehérje. Mindkettő edzés utánra kell és máris kész a tömegnövelőd. Dextrózból max 50g kell közvetlen edzés után, attól függ, hogy mennyire vagy zsírosodó típus fehérjéből pedig 0,5g/ttkg.
2013. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Uhh. köszönöm a válaszodat! Már csak az érdekelne, hogy mit rövidít az hogy 0,5g/ttkg. Még kezdő vagyok ezekben a rövidítésekben :$ Előre is köszi a választ!
2013. jún. 2. 14:28
 13/14 anonim ***** válasza:
ttkg=testtömeg kg. Azt rövidíti, hogy mennyire van szükséged belőle testsúlykilónként. De akkor erős a gyanúm, hogy az étrenddel sem vagy teljesen tisztában, hogy hogyan kéne kinéznie, mert magától az étrendtől függ, hogy te tömeget növelsz, nem attól, hogy edzés után mit vagy mit nem iszogatsz.
2013. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az étrendemmel tisztában vagyok. Csak azt szerettem volna megtudni, hogy mi az a ttkg, mert még eddig az ételen kívül, nem szedtem semmit (gondolok itt a szerekre)
2013. jún. 2. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!