Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítene valaki egy tömegnövel...

Segítene valaki egy tömegnövelő étrendet összeállítani?

Figyelt kérdés
1 hónap tömegnövelő étrendet szeretnék tartani, természetesen tömegnövelő szerekkel, de nem tudom hogy kezdjek neki. Nagyon örülnék ha valaki tudna benne segíteni! Előre is köszi.
2013. jún. 1. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy hónap tömegnövelésnek nincs értelme, a szálkásítás is tovább tart.
2013. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1 hónapra tényleg felesleges. Olvasd el a Sárga kapszulát. Body.builder-ről ingyen letöltheted. Kezdésnek meg fog felelni az a könyv.
2013. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrendet egyébként az ajánlott oldalról is tudsz nézni, vagy egy kis kereséssel te magad is ráakadhatsz. Nem nagy ördöngösség, miután belőtted magadnak pedig már csak tartanod kell hónapokig, hogy aztán szálkásíthass.
2013. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért csak 1 hónap, mert ennyit enged meg az időm nyáron. utána sajnos dolgozom. Tehát valahogy össze lehetne hozni 1 hónap alatt a dolgokat, hogy azért látszódjon a hatása? Köszi a válaszokat!
2013. jún. 2. 09:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Valamit nőnél így is, de nem valami sokat.
2013. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként: 16 éves vagyok, 66kg 177cm
2013. jún. 2. 09:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan, eddz tisztességgel. Lehetőleg 2-3 óránként egyél, sohase várd meg, amíg éhes leszel. Ha valamennyire legalább sikerül követned az ideális étrendet, akkor fog rád valamennyi izom pakolódni.
2013. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg tudnál mellé ajánlani valami tömegnövelő szert ami jó is, és jó árban is van?
2013. jún. 2. 11:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Sosem használtam tömegnövelőt, csak dextrózt és tejsavófehérjét. Ha szeretnél edzés utánra, akkor vegyél. De nekem a vitaminok mindig is ezelőtt álltak fontosságban. A normális étrend a legfontosabb, ez adja a főgerendát. Hiába fogsz te edzés után fehérjét iszogatni, ha összesen mondjuk alig több, mint 1g/ttkg fehérjét viszel be naponta.
2013. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, de a dextrózt és tejsavófehérje miben különbözik a tömegnövelőtől? Érdemes 1 hónapra szedni esetleg ezt a kettőt? Az étrend az már meg van oldva! Köszi. Most akkor csak egy normális tömegnövelő, vagy amit te ajánlottál dextrózt és tejsavófehérje kéne. Tudnál esetleg ajánlani? Jó az is amit te szedtél. köszi.
2013. jún. 2. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!