Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ehhez hasonló testet mennyi...

Ehhez hasonló testet mennyi idő alatt lehet elérni? (LINK)

Figyelt kérdés

Szerintetek kb mennyi idő alatt lehet elérni ilyen testet? Most 196cm és 83kiló vagyok, viszonylag vékony. A képen látható személy láthatólag használt steroidokat? Vagy csak tápkiegeket? Milyen típusú edzéstervet használhatott?

Előre is köszi a válaszokat!



2013. jún. 10. 18:47
 1/8 anonim válasza:
hol a kép?
2013. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Link?
2013. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Glissade* ***** válasza:

:DDD

2-3 év alatt kb.

2013. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi kicsit szét vagyok esve...

[link]

2013. jún. 10. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan indulsz. 2év biztos kell hozzá, de ehhez nem kell szteroid. Hogy ő használt-e azt nem tudom.. Edzésterv meg.. Súlyzós edzés..
2013. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked ?

Soha...


Aki így indít, hogy mennyi idő alatt lehet elérni... az lufi. Maradj inkább a csipszeknél..

2013. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legtöbbször a kövér emberek szoktak így gondolkodni. Már nem vagyok messze attól a képtől...csak normális emberek válaszára voltam kíváncsi.
2013. jún. 10. 20:25
 8/8 Linkoln ***** válasza:

Hát, elég genetika függő sajnos. Meg fénykép beállítás függő, bőrszín stb. Azért amikor elötted megy az utcán nem így néz ki.

Sajnos, tényleg nem valószínű hogy nagyon hasonló leszel.

Genetikából nem vagyunk egyformák, erősen be vagyunk határolva. Ha nem vagy tőle messze, az jó. Edz mindenre, komolyan, jó étkezéssel, vedd fel azt a súlyt ami neki van kb, és dolgozd ki az izmot ahogy csak tudod. Nah meg persze addig szálkásíts ameddig ő szálkásított. ÉS akkor megközelíted. Lehetsz jobb formájú is nála, kitudja.

2013. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!