Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nehezen hízó szálkás alkatú...

Nehezen hízó szálkás alkatú srácnak milyen összetételű tömegnövelőt érdemes használni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a nehezen hízóknak kevesebb fehérje (kb15-20%) és sokkal több szénhidrát kell, mint a hízékonyaknak, és az átlagos testalkatúaknak. Igaz ez?

Kérlek segítsetek!



2013. jún. 17. 17:08
 1/5 anonim válasza:
0%

Szerintem fehérjét.

De nem tanácsolom, mert ha abbahagyod a szedését, úgy leeresztesz mint egy lufi. Inkább súlyzózz egy kicsit, vagy otthon segíts cipekedni, meg ilyenek.

2013. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hey you, ne taperolj a sötétben. A fehérje nem koksz. Ha abbahagyja a "szedését", csak annyira fog leereszteni, mintha a normális étrendet hagyná el.


Kérdező, grammra ugyanannyi fehérje kell, mint bárki másnak, miután beszoroztad a minimum 2g-ot a testsúlykilóiddal. Szénhidrátból valóban több kell, ez akár 6 g is lehet naponta testsúlykilónként, és 1g/ttkg telítetlen zsír. Így arányaiban valóban kevesebb lesz a fehérje, de összességében nem kevesebb, mint másnak. Ha komolyan gondolod a súlyzós edzést, akkor egy multivitamin mellett edzés utánra dextrózt és fehérjét ajánlok, de ebből csakis a normálisabb minőségűeket.

2013. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként járok kondiba.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 17. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd csak, itt van egy cikk, hasonló kérdéseket feszeget:

[link]

2013. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azután írtam ki a kérdést, miután ezt elolvastam.
2013. jún. 18. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!