Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelésre ez az edzésterv...

Markovics kérdése:

Tömegnövelésre ez az edzésterv jó két hónap edzés után? Hétfő:mell bicepsz: kedd: hát tricepsz, szerda: váll alkar? Csütörtök péntek szombat vasárnap pedig pihenő.

Figyelt kérdés
mellre 3 gyakorlat 4x8, bicepszre kettő 4x8. kedd:hát, tricepsz: hátra 3 gyakorlat 4x8, tricepszre kettő 4x8. szerda: váll: alkar: válra két gyakorlat 4x8, alkalra 2 gyakorlat 4x8? és persze lábra is egy héten egyszer?
2013. jún. 21. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó, ugyanis nem tartalmazza az összes izomcsoportot. Iktasd még be a hasizmot és a láb izmait is. Lábra szerintem elég egyszer edzeni egy héten, ahogy a többi izomcsoportra is.
2013. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok kösz a választ , de akkor aha a lábat is bele teszem akkor ugy jó ? vagy nem kevés?
2013. jún. 21. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha minden gyakorlat minden sorozata a bukásig megy, akkor nem kevés. Vagy nem erre értetted, hogy nem-e kevés?
2013. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de erre köszi a választ de ha pl annyira nem bukok ki a mellnél meg a bicepsznél?
2013. jún. 21. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát majd kiderül, hogy mennyire fogsz fejlődni. Lehet, hogy jó lesz úgy is, ha nem megy bukásig. Nekem a mellemre elegendő úgy 8 sorozat is és már az után is vagy 4 napig izomlázam van. (Azt vettem észre, ha az utolsó sorozatokat nagyobb súllyal csinálom, amiből csak 4-5 ismétlés megy ki, akkor utána sokkal jobban fáj, sokkal jobban le tudom terhelni mellem, mintha azok csak sima sorozatok lettek volna)
2013. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 abrakadabra1928 ***** válasza:
1 láb nem elég egy héten, elhiszem, hogy ahhoz nincs kedved hozzá, de nagyon fontos a láb, minimum két lábedzés legyen egy héten:)
2013. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minimum 2? Hát hétfőn meg mondjuk szombat úgy oké. látszik, hogy még egy normális lábedzésed sem volt, olyan, hogy 2 napig nem tudsz reggel felkelni, csak kapaszkodva, és örülsz, hogy ha egy hétig nem is kell mozognod. Nekem volt rá példa, hogy úgy edzettem lábra, hogy még éreztem az 1 héttel korábbi izomlázat.
2013. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!