Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőket tudtok...

Milyen tömegnövelőket tudtok ajánlani viszonylag jó ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 186 cm és 76 kg. Hétfőn kezdek el tömegnövelni, tömegnövelő étrenddel természetesen, és azt olvastam, hogy a nehezebben hízó alkatoknak, mint amilyen én vagyok, inkább tömegnövelőt kell szedni, mint fehérjét.

2013. jún. 22. 18:10
 1/4 dirtboy ***** válasza:

hülyeség,volt erről nemrég cikk a bodybuilderen, egy f aszság volt

a tömegnövelőben is ugyan olyan fehérje van mint amit külön megvásárolhatsz.

a tömegnövelőkben lévő chkat is megvásárolhatod külön és olcsóbban.

ha te magad rakod össze a tömegnövelőt olcsóbban kijössz mint ha készen megvennéd és semmivel sem rosszabb,sőt előnye is van ha így csinálod.

2013. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abban van ráció, hogy a nehezen hízóknak több ch-t kell enniük, és ezért tán érdemes lehet egy poralakú ch-forrást is beiktatni, mert azt könnyebb meginni. De csakis akkor, ha szilárd kajából nem megy. Erre érdemesebb lassabb felszívódásút választani, hogy ne dobja meg a vércukrot, de énszerintem 1-2 zacskó, gyorsabban felszívódó (azért nem tiszta szőlőcukor) ch-t tartalmazó tömegnövelőtől még nem dől össze a világ. De ezt egyénileg kell mérlegelni, hogy kell-e, lehet-e, és nem jobban megéri-e még ezt is külön összerakni. A zabpehelyliszt szerintem egy megfelelő alternatíva.
2013. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volumass 35 !
2013. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:
akkor már inkább palatinoset vegyen és rakjon hozzá protein,az jobb alternatíva mint a tömegnövelő ivás más időszakban,a másik variáció a zab vagy zabliszt is jó
2013. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!