Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezekkel a felszerelésekkel...

Ezekkel a felszerelésekkel tudnék megfelelően edzeni vagy irány a konditerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A bátyám vett itthonra multifunkciós kondigépet, fekpadot,haspadot,nagyon sok súlytárcsát,egy francia rudat, 3 egyenesrudat, pár darab egykezest (állítható) és barkácsolt egy guggolóállványt...


És azt szeretném megkérdeznem, hogy jó lesz-e ha itt edzem, tehát fogok-e rendesen fejlődni? (megfelelő étkezés mellett)


Egyébként: 175 centi magas vagyok, 16 éves, 63 kiló, fiú és szálkás... (legalábbis a kockahas megvan...)


Mert ha ezek elegendőek lennének nem kellene bérletre költenem...

És ezek közé még mi kellene esetleg?



2013. jún. 22. 20:45
 1/4 dirtboy ***** válasza:
ennyi elég is,még egy scott pad elférne mondjuk de ami attól is fontosabb egy olyan szerkezet amin tudsz lehúzást csinálni,az még jó lenne de egyébként ennyi is elég már.
2013. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt rá lehet szerelni a kondigépre (mármint a scott padot), lehúzni pedig tudok a multifunkciós gépen. :) (ha egyre gondolunk)


Köszönöm a válaszod!

2013. jún. 23. 09:07
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ja jólvan az úgy akkor tuti,multifunkciós fekpadra gondoltm de jólírtad csak én olvastam rosszul.

majd a gyári lehúzó rudat cseréldle egy erősre mert a gyárik elég gyengék.

2013. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm! :)
2013. jún. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!