Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ideig kell csinálnom...

Mennyi ideig kell csinálnom hogy nőjön a karom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 10 éve kézilabdázok mellette pedig 4 évet jártam úszóedzésre.

Elég vékonyka vagyok és ezen szeretnék változtatni.

kb napi 40-50 fekvőtámaszt csinálok ezenkívül súlyzózni is fogok. Arra vagyok kíváncsi hogy mindenféle fehérje meg ilyen bizbaszokat kizárva van e lehetőség arra hogy kb. ennyi fekvőtámasz meg némi súlyzózás mellet mennyi időt vesz igénybe hogy látszódjon rajtam az edzés??

Tudom hogy elég hülye kérdés de már elegem van ebből a borsodi sósrudacska kézből :D A válaszokat előre is köszönöm :)


2013. jún. 22. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az izmos,atletikus megjelenésért a hát meg a váll felel.szóval ha ki akarsz emelni izomcsoportot,akkor ezek legyenek az első számúak.
2013. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval ősszel újra kinyit az uszoda és újra fogok járni úszásra emellet ha tovább folytatom ezt amit írtam akkor van esély rá??
2013. jún. 22. 22:24
 3/13 A kérdező kommentje:
kb heti 4 úszás + heti 3 alkalom fekvő meg súlyzózás
2013. jún. 22. 22:25
 4/13 Osynho ***** válasza:

"mindenféle fehérje meg ilyen bizbaszokat kizárva"


A fehérje az egyik alap tápanyagunk. Teljes mellőzésével valószínűleg meghalsz.


Mit jelent, hogy súlyzózni fogsz? Ez nem elég konkrét. Lehet 2 órát is edzeni, úgy, hogy semmit se ér, és lehet fél óra alatt teljesen megölni az adott izmot.


Rendes edzéssel és tudatos táplálkozással viszont természetesen lehet fejlődni szépen. Viszont ne csak karra koncentrálj.

2013. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A fehérje mellet nem azt értem amit rendes kajával viszek be hanem amit ilyen tablettákat.
2013. jún. 23. 12:35
 6/13 A kérdező kommentje:
hanem a tablettákat*
2013. jún. 23. 12:37
 7/13 anonim ***** válasza:
fehérjét(ami nem étel hanem por vagy valami..)az nem kötelező.Az azoknak lett kitalálva akik gyors/lassú felszívódású fehérjét akarnak bevinni edzés előtt,felkeléskor,lefekvéskor.Ez azoknak jó, akiknek van rá pénzük kiegészíteni az étrendjüket vele, vagy ha nincs pénzed mindig húst enni.Kezdj el edzeni de ne úgy mint egy állat.Szépen lassan alapozz.Az edzés csak 20% a kaja 80% na meg aludj legalább 8 órát.
2013. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az alvással nem lesz gond a sok nasival viszont lesz egy küzdelem na de megpróbálom.

Köszönöm a választ :)

2013. jún. 23. 13:02
 9/13 Osynho ***** válasza:

Na, ezaz! A fehérje az fehérje. A húsban is az van és pl a tejsavó protein konentrátumban is. Tehát ezek a termékek is kaják. Tablettás fehérjét hol láttál?


Egyébként a "nasizás" amit említettél sokkal károsabb, mint a tejből különböző szűrési eljárásokkal előállított minőségi táplálékkiegészítők. Az a baj, hogy nincs információd ezekről, de véleményed az van. Ez nem túl nyerő kombináció.


Rendes étrend kell, amit ki LEHET egészíteni étrend kiegészítőkkel. Nem kötelező, hanem lehet. Nem helyettesítő, hanem kiegészítő. Ha nincs étrend, akkor nincs mit kiegészíteni, így felesleges is pénzt pazarolni ilyenekre. Viszont eredményt csak tudatosan felépített életmóddal lehet elérni.

2013. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tabletta hanem por bocs :D
2013. jún. 23. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!