Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas, vékony lány vagyok,...

Magas, vékony lány vagyok, szeretnék izmosítani. Mit kéne csinálnom? Heti hányszor és kell e szednem vmilyen testépítő cuccot?

Figyelt kérdés
182cm 65kg vagyok...
2013. jún. 23. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell + mellé nem árt tejsavóprotein.
2013. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
és hogy néz ki az a tömegnövelőétrend?
2013. jún. 23. 13:37
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

"Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


Edzés:

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig:

[link]

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést:

[link]

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal.

[link]

[link]


Ugye felsőtestre is edzel?

2013. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Ja, lányoknak 3-4 g legyen a ch.
2013. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%

Eleve baromság így belőni, teljesen emberfüggő, hogy kinek mennyire van szüksége az izmosodáshoz. Fingod nincs se a genetikájáról, se a testfelépítéséről.


Kérdező, az a legegyszerűbb, ha kezdesz egy egészséges fehérje mennyiséggel (1.7-2g/ttkg körül), eszel annyi ch-t amennyi jólesik és figyeled a testedet. Ha tartod a súlyod (esetleg fogysz), növeled a ch-t. Ha túl gyorsan hízol, csökkented. Így a zsírosodást is minimalizálod.

2013. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Hát igen, aki itt neten keresztül konkrét számokkal dobálózik, annak csak gratulálni tudok. Menjen a 4-5g/ttkg ch, lehet a fele is elég lenne, de kit érdekel.

Csak győzze leadni utána a zsírt :D

2013. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Ezek tapasztalati értékek, a legtöbb embernél beválnak, nem 'teljesen' egyénfüggő, a biológia minden embernél eléggé azonos, nincsenek túl nagy különbségek.

Az meg, hogy figyeli a teste reakcióit, és csökkenti/növeli a mennyiséget, ha kell, gondoltam magától értetődő...

2013. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy beválnak, mivel totálisan fölé lőnek vele. Jóhogy mindenki hízik ilyen étrendtől, csak az a probléma vele, hogy a fele zsír lesz.
2013. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
És ezt te honnan tudod? Főleg így neten keresztül? Miután nem szabad konkrét számokkal dobálózni, de azt meg tudod, hogy mi már sok. Az nem ugyanúgy konkrét számmeghatározás? Valami értelmes tanácsod is van, vagy csak az oktalan belekötés?
2013. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Tehát szerinted az átlagember 5-6g/ttkg ch-tól zsírmentesen növel tömeget?

Kijavították már a baromságodat előttem, nem fogom elismételni ugyanazt más szavakkal.

2013. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!