Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas, vékony lány vagyok,...

Magas, vékony lány vagyok, szeretnék izmosítani. Mit kéne csinálnom? Heti hányszor és kell e szednem vmilyen testépítő cuccot?

Figyelt kérdés
182cm 65kg vagyok...
2013. jún. 23. 13:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan, hát te tudod, nekem mindegy végülis.
2013. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 dirtboy ***** válasza:
100%

ma 15:40

akkor meg mit ugatsz itt?

feltartod a másikat a sok szarságoddal ahelyett hogy válaszolgatnál a sok friss kérdésre,ilyen ember mi a f asznak van itt?

majd nézem a válaszaidat 69% hogy mennyire vagy penge,de részletes válaszok legyenek mert beléd kötök ha nem az.

2013. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

69%-os csak Nyíííret !!!!!!

Ízetlenje !

2013. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

dirtboy, abba kötsz bele amibe akarsz, akár tippelhetsz is, hogy mondjuk 10-es skálán mennyire érdekel.

Kérdésedre válaszolva, azért vagyok itt mert unatkozok és szórakoztatnak a hozzád hasonló korlátolt szellemi képességű emberek. Azt szeretem különösen, mikor nem tudnak észérvet felhozni a saját álláspontjuk mellett és elkezdenek személyeskedni és/vagy lepontozni :)

2013. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 dirtboy ***** válasza:
100%

ész érvet felhozni az áláspontom mellett? te miről beszélsz,nincs ilyenre szükség,az eddigiek amit itt leműveltél a kérdés alatt mindent elmond. szerintem mindeki aki elolvassa majd látja hogy egy kötekedő és nem segíteni vágyó akárki vagy.

most meg hogy elárultad ezt így meg tulajdon képpen már regálnom sem kelett volna,elintézted magadat.

na csá

2013. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem konkrétan neked szólt az észérves rész, tőled nem várnék el ilyet, tekintve, hogy egy értelmes magyar mondatot nem tudsz leírni helyesírási hibák nélkül.

További szép napot! :)

2013. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!