Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas, vékony lány vagyok,...

Magas, vékony lány vagyok, szeretnék izmosítani. Mit kéne csinálnom? Heti hányszor és kell e szednem vmilyen testépítő cuccot?

Figyelt kérdés
182cm 65kg vagyok...
2013. jún. 23. 13:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez kb. olyan, hogy azt mondom egyél 10g/ttkg ch-t, minden embernél beválik. És valóban.
2013. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

De azért belekötsz, hogy okosnak érezd magad, ha már mással nem megy, grat. Hja, van, akinek csak ennyi öröm jut az életben.


Mivel ez egy olyan kérdés, ami naponta húszmilliószor felmerül, nem írok mindegyikre külön választ, csak fogom, és kimásolom. Ez csak egy iránymutatás, ha eredményt akar, úgyis sokat kell még olvasnia. Volt link, ott például megtudhatja ezeket. Nem csak ész nélkül kell előre menni. És nem vagyok ingyenes személyiedző szolgálat sem, hogy minden kis szirszarra külön felhívjam a figyelmet. Aki tud gondolkodni, annak ez is jó, aki meg nem, hát az így járt.


ja, és a "beválik", nem azt jelenti, hogy hízik, hanem hogy jó testösszetételben hízik (gy.k: izom és nem vészes mennyiségű zsír). Sajnálom, ha csak eddig terjed a tudásotok.

2013. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha ezt a szart be tudod másolgatni, akkor azt miért nem, hogy hogyan alakítson ki normális étrendet? :D

Nem értem a logikádat.

2013. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
Mert az rajta van a linken?...
2013. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Alapvetően itt az a probléma, hogy az ide írogatók nagy része a profi testépítőkből indul ki. Megkockáztatom, hogy nagy részük nem is tudja, hogy kell minimális zsírral tömegelni. Egyél kiló rizst, legyél akkora mint egy kétajtós szekrény 20-as testzsírszázalékkal, aztán szálkásíts orrba-szájba.
2013. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
72%

Jól van zsenikém, akkor villants valamit, írd le az egészet, napjába hússzor, válaszolj másfél éven keresztül idiótábbnál idiótább, unalmasabbnál unalmasabb kérdésekre, közben ügyelj arra, hogy semmilyen random idetévedő senkiházi egy minimális hibát se találjon az írásaidban, viseld el a büdösparaszt flegma beszólásaikat kedvesen, próbáld meg megértetni velük, hogy is kell gondolkodni, a totál fogalmatlan kérdezőket pedig kísérd utukon éveken át, tanulj meg helyettük mindent, akár a kaját is rágd meg helyettük, mindezt teljesen önszántadból, ingyen és bérmentve.

Hajrá.


De ha egy vesszőhibát is vétesz, ásd el magad.

2013. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%
Még mindig nem értem, mi olyan megerőltető abban, hogy ahelyett, hogy írogatod mindenkinek az 5-6g/ttkg ch-t, inkább azt írnád le, hogyan lője be a számára szükséges mennyiséget. Lehet 2 sorral többet kellene copy/paste-elned, az borzasztó lenne gondolom.
2013. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

69%-os !


Akkor magyarázd már el, hogy kell tömegelni... !!!

2013. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#18, talán olvass vissza mielőtt jössz ugatni.
2013. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%

Most épp ez volt közel.

De, mint már írtam:

- ez nem úgy működik, hogy ha leírok egy értéket, az a szentírás, és kész. gondolkodni kell, ahhoz meg ennyi elég.

- pár év válaszolgatás után már nincs a kezdők lelkesedése, örülök, ha neked még igen, vedd hasznát, de ne azt vegzáld hülyeségekkel, aki már sok száz emberen segített eddig.

2013. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!