Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő port hány éves...

Tömegnövelő port hány éves kortól lehet használni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és még nem szedtem semmit mit ajánlotok?

Nem rég kezdtem konditerembe járni és hát olvasgattam e téren csak hát nem tudom hogy nekem még lehet e.



2013. jún. 26. 14:06
 1/4 Frontosa ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne, ez csak sima élelmiszer nem csodapor, fehérje és szénhidrát por formában.

Olvasgass még egy kicsit, pl. sárga kapszula.

Üdv,

2013. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre gyúrj, meg egyél rendesen, aztán ha nem fejlődsz, akkor valami lazábbat használj. Jól gondold meg, mert nem olcsó cucc és ha abbahagyod a kondit és nem eszel rendesen, akkor úgyis lemegy rólad az egész. Főleg, ha gyors az anyagcseréd és vékony alkat vagy! Ez tapasztalat... Szóval inkább kajával told magad, aztán ha tényleg folytatni akarod, akkor kezdj ilyeneket használni.
2013. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából tömegnövelőt a 8 éves is ehetne.

Súlyzós edzést viszont nem végezhetne. 15-16 éves kortól el lehet kezdeni kondizni, a "bevezető" 2-3 hónap után mehet a fehérje, és a t.növ.

2013. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Szerencsére nagydarab vagyok :)
2013. jún. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!