Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rángatózhat az izmom túlterhel...

Rángatózhat az izmom túlterheléstől?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. egy-másfél hónapja elkezdtem a súllyal guggolást. Kb. két hete a combizmom rángatózik, és kezd zavarni, de nagyon. Elég fura egybeesés. Mindenhol stresszt, vitaminhiányt írnak, de azt én kizárnám. Szedek plusz multit, zöldséget nyomom ezerrel, káliumra is figyelek meg mindenre, ami a multiban nincs. Szerintem túl sem edzettem, mert nem guggolok nagy súllyal, és nem is csinálom órákig. 40-45 perc alatt letudom az egész lábazást. Emellett futok heti 3-4x 40 percet. Mitől lehet ez az egész? Talán valamiféle stresszt jelent az izomnak a semmiből jött újféle lábtorna? Elmúlik? Pihentessem?

2013. jún. 26. 15:38
 1/6 anonim válasza:
nekem is remeg. Magnéziumbeviteled mennyi?
2013. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen attól van !

Emeld a magnéziumbeviteled !

2013. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy konkrétan mennyi, azt meg nem mondom. 100 mg van a multiba, megnéztem. Plusz ami bemegy kajából. Írnátok néhány fő magnéziumforrást? Köszi.
2013. jún. 26. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Például táplálékkiegészítő: [link]
2013. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem lenne túl sok egy hobbiból terstépítőnek?
2013. jún. 26. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!