Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki miért kezdte el a testépíté...

Ki miért kezdte el a testépítést? Mi okból?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok csak, érdeklődő típus :)

2013. jún. 28. 19:18
 1/8 A kérdező kommentje:
És hogy ugrottatok bele a témába? :) Volt segítségetek, esetleg mindenre magatokról jöttetek rá?
2013. jún. 28. 19:19
 2/8 anonim válasza:
100%
Egyszer tükörbe néztem, és nem igazán voltam megelégedve a látottakkal, elég sovány vagyok, sehogy nem tudtam hízni, ezért gondoltam belekezdek egy izomtömeg növelő edzéstervebe. Körülbelül egy hónapja csinálom, és mások és magam is észrevettem az eredményt.
2013. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig vékony voltam, annyira hogyha ráültem egy 100 forintra a fele kilátszott...

Az unokatestvérem egyszer elhívott magával (10 évvel idősebb) és szívesen mentem !

Annyira megtetszett, hogy azóta rendszeresen heti 4x járok edzeni, csak akkor nem ha beteg/lázas vagyok. Jelenleg is járok, pedig most eltörtem a lábam. 4, 5 év edzés után jól érzem magam a bőrömben, az emberek respektet mutatnak felém (igaz én is, a testalkatomtól függően) ! Ez idő alatt rengeteget változtam, most 106 kg vagyok és örömmel megyek mindig edzeni !

2013. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kennymc ***** válasza:
100%
Nem nagyon volt jobb dolgom, és szerettem volna jobban kinézni. Emellett kajálni és pihenni is szeretek, ami közel hozzá tartozik :D
2013. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én azért mert érdekel mit tudok kihozni a testemből én is elég vékony tipus vagyok meg azért szeretem ha megnéznek :)

jó úton haladok a célom elérésében voltak kisseb hülyeségek amiket én is elkövettem kezdő ként még annak idején de azóta utána jártam mindennek így az alapok meg vannak :)nekem nem segít senki csak az akaratom :) nem hagyok ki egy napot sem vmlyik nap kimaradt vmiért egy nap edzés már minden bajom volt :) edzem akkor is ha fáradt vagyok ha beteg ha fáj vmim van egy célom és azért küzdeni fogok :)

2013. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vékonynak találtam magam.

Véletlenül idetévedtem, ebbe a kategóriába.

2013. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert láttam egy ismerősöm Facebook profilját,ami tele volt ilyen kigyúrt képekkel.Az inspirált.
2013. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szergej55 ***** válasza:
Nagyobb és erősebb akartam és akarok is lenni. Mostanában terveztem, hogy az erő maximalizálása céljából kombinálni fogom az edzéseimet erőemeléssel.
2013. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!