Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olvastam, hogy vaterán nem...

Olvastam, hogy vaterán nem érdemes fehérjét venni. Sajnos már későn mert rendeltem 1 kg-ot. Szóval bajom nem lesz tőle, ha szedem? Illetve minden fehérje szar amit vaterán árulnak?

Figyelt kérdés
Erről lenne szó: [link]

2013. júl. 1. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

sikerült a leggagyibb terméket venned...


máskor előbb gondolkodj utána sopánkodj! dobd ki a kukába! vagy ne fizesd ki mondd,hogy nem vagy biztos a termékben,hogy nem utángyártott vagy valahogy mentsd ahogy tudod a pénzed :D

2013. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne vedd át, kitudja mi van benne !
2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos már kifizettem. :(
2013. júl. 1. 22:28
 4/15 anonim ***** válasza:

Add el valakinek !

Ne bontsd fel és még nyerhetsz is rajta keveset...

2013. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hol adjam el? Vaterára már csak nem teszem fel.. :D Lehet megeszem ezt az 1 kilót és utána már csak normálisat veszek..
2013. júl. 1. 22:37
 6/15 anonim ***** válasza:
számíts rá, ha megeszed a végbe fog menni,mivel kizárt,hogy megtudnád szerintem emészteni azt a szutykot
2013. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Haverjaidnak, falubeli/város.

Vagy bárkinek ...

2013. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ki tudja, lehet pozitívan csalódok benne.. Van itthon még pár adag Biotech Iso Whey Zero csokis... Majd összehasonlítom vele az ízét/állagát. Maximum savóport, attól se döglök meg. :)
2013. júl. 1. 22:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Dobd ki a kukába. 99%, hogy egy hamisított vackot tettél. Többet ártasz ezzel mint használsz. Most ez egy tanuló pénz volt arra vonatkozóan, hogy vaterán NEM veszünk táplálékkiegészítőket.


Olyasmi mint ezek: [link]

2013. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát azé ki nem dobom, elkezdem szedni 1-2 hétig ha lesz vmi bajom tőle kidobom.. Meg mondom megnézem a BioTechhez képest milyen, biztos lehet érezni ha savópor.
2013. júl. 1. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!