Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit érdemes még vennem?

Mit érdemes még vennem?

Figyelt kérdés
Újra kezdem az edzést 110%-al, étrendem megvan. Fehérje van, multivitamin van. A pénztárcám még enged egy tömegnövelőt, és talán még marad úgy 10 ezer forintom (havonta). Melyik tömegnövelő lenne a legjobb választás? Illetve ha megvan, akkor mit érdemes venni? Edzés előtti stimulánst? Omega3? BCAA? egyéb?

2013. júl. 6. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

stimuláns tuti nem kell.

most gondold el,hogy nem vagy formában,most kezded újra, ráveszel egy jó pörgetőt és úgy leedzed a formán kívüli szervezeted,hogy füstölni fognak a rudak,utána egy hétig fogsz feküdni fájdalmak között,vagy lesérülsz.

kondibérletet vegyél,aztán ha 3 hónapig nem hagysz ki 1 edzést sem,akkor kezdheted cifrázni.

2013. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Edzettem már 1 évet, de akkoriban még nem volt rendes ("jól fizető") melóm, kénytelen voltam feladni. Most már van rendes meló, ezért újra fejest ugrok a kondizásba. Fanatikusnak tartom magam, imádom a végletekig hajszolni a testem, az érzés amit az izmokban érzek egy-egy sorozat után... Szerintem tudjátok miről beszélek :)

Kérdésre visszatérve, VitarGO megfelelő edzés utáni gyors ch-nak (MHN 100% Whey pro mellé)?

2013. júl. 6. 15:55
 3/4 kennymc ***** válasza:

Pörgetőt max veszel a kondiban, ha nagyon tré napod van.

Vitargo jó lesz edzés után. Bár nekem a dextróz is bejött.

BCAA, Glutamin nem kell még, majd szálkásításnál szerintem.

Ha nagyon akarsz költeni, és tényleg tudsz kajára költeni(az nálam a legköltségesebb, legalább havi 40), szerezz be egy jó kreatint.

2013. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tyler913 ***** válasza:

A vitamin és jó minőségű fehérje mellé max. kreatin kell,ami még megéri az árát. Az összes többi cucc abszolút pénzkidobás a tapasztalataim szerint. Volt idő,amikor én is megtehettem,hogy mindenféle kiegészítőt kipróbáljak,NO-fokozótól kezdve edzés alatti-utáni regeneráló sz.rságokig,és az a véleményem,hogy ha valami hatásuk van is,az elhanyagolható az árukhoz képest.

Egyszer voltam bent egy tápkieg boltban,és ajánlgatott nekem az eladó srác egy No-fokozót,mondván,ő is ezt használja,egyik legjobb,stb. Ránéztem,és megkérdeztem:

"Mondd meg őszintén,ha nem ingyen kapnád,kifizetnél érte 8 rongyot?" Vajon mi volt a válasz?


Szóval én azt mondom,inkább legyen a kajád 1OO%,vedd meg a legjobb fehérjét és multivitamint,és ha még marad zseton,inkább költsd másra vagy ami a legjobb,tedd félre. Az általad felsorolt cuccok nagy része egyszerűen pénznyelő,és ahhoz képest csak minimálisan dobna a teljesítményeden (valószínűleg nem is tudnád eldönteni,mennyit,illetve a cucctól éreztél valamit,vagy csak placebo-hatás).

2013. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!