Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sehol sem találtam konkrétan...

Sehol sem találtam konkrétan ilyen gyakorlatot, ez mit edz tulajdonképpen?

Figyelt kérdés

Kétkezes súlyzóval, vagy egykezes súlyzókkal felváltva. A combközéptől van a kiindulóhelyzet.


Enyhén behajlított karral, tenyér a test felé néz és vállszélességnél épphogy csak egy kicsit szűkebb fogással 180°-os szögben a fejem fölé emelem a súlyt/súlyokat felváltva. Lassan visszaengedem, 1 mp szünet a kezdő pozícióba érkezéskor.


Szóval magam előtt emelem a fejem fölé a súlyt, a lehető legnagyobb ívben.


Leginkább mintha a lateral deltoidom (középső vállizom) edződne, de biztos, hogy mást is jelentősen edz... de bármennyit csinálok belőle, nem érzem annyira, mint a vállamnál.


Szóval?


[link]


Itt sincs semmi ilyen, az egészet végigfutottam már jó párszor, ismerős az oldal...



#bicepsz #tricepsz #karizom #deltoid #vállizom #kétfejű #háromfejű #lateral #posterior
2013. júl. 7. 11:08
 1/4 anonim válasza:
Az első vállizomra megy nem a középsőre, de abba beletrafáltál, hogy váll.
2013. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

kretén az a gyakorlat ne csináld

az ilyen nyakatekert gyakorlatokat kerülni kell

2013. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja, végülis igazad van, utolsó.


Jobb, ha egyszerű, tuskó faparaszt tested lesz.


Mi jó édes faxnak ezek a nyakatekeet gyakólatok, e.

2013. júl. 11. 00:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyi erőve' jó kimész a mezűre oszt' kaszász egy jót mög szeded a tehénxart, olyan jó izmos gyerek lesző, mint amilyen a világ még nem látott hallod-e.
2013. júl. 11. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!