Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ciki, ha 14 évesen minimáli...

Az ciki, ha 14 évesen minimális izom tömeggel be állítok egy konditerembe?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 11:58
 1/9 anonim válasza:
Mért lenne ciki? Mindenki így kezdi... De 14évesen ne akarj konditermezni mert meghal a gerinced
2013. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, miért szerinted mások már úgy mennek konditerembe ,hogy ki vannak gyúrva?


Nyugodtan elkezdheted a kondit, de ésszel csináld és fokozatosan növeld a súlyt.

2013. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.


Viszont én inkább a sportokat helyezném előtérbe, a kondi helyett. Legalábbis ennyi idősen.

2013. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


A sportot még azért átgondolom....

2013. júl. 9. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy küzdősport, vagy akár a foci, kézilabda, kosár... mellé ha beiktatsz fekvőtámaszozást, hasizomgyakorlatokat, tolódzkodást... akkor remek erőnléti állapotot érhetsz el, fejlett izomzattal és állóképességgel. 14 évesen szerintem ez remek dolog lenne, amire ráadásul kiválóan lehet alapozni. Elvégre még nőni is fogsz, folyamatosan változol...


Ha ilyen alappal úgy 2-3 év múlva elkezdessz komolyabban kondizni, akkor az nem kispályás dolog lesz. Szeirntem ez így hasznosabb, mint most nekifeküdni így a kondinak, ahogy, mint írtad, megfelelő alap nélkül.

2013. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 edemmester válasza:
0%
Írtam privát üzenetet.
2013. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 10. 01:41
 8/9 anonim válasza:
ha még is kondiba akarnál menni előtte én a helyedbe fegyenceznék pár hónapot porcok miatt hogy megerősödjenek
2013. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodtam hogy előtte legalább fegyencedzést kéne csinálnom...
2013. júl. 11. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!