Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedés és carbox?

Kreatin szedés és carbox?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a kreatint mikor is kellene be venni? Azt tudom hogy 1 hétig kellene nekem 10g-ot szedni utána már csak 5g-ot. Azt olvastam hogy reggel mikor fel kellek akkor igyak meg 5g-ot (por formájában van amit 300ml langyosnak mondható vízben oldok fel) Utána várok olyan 10 percet és eszek. Utána megint kell kreatint innom 5g-ot, de edzés előtt alkalmas vagy utána? Mert utána carboxot kellene nem? Vagy a kettőt együtt egymás után pár perc után? Nem teljesen tiszta még ez nekem... El tudnátok magyarázni? Azt is olvastam, hogy nem ajánlott hogy sokáig használjuk, ajánlott kb 6 hónapig.

#testépítés #kreatin #Carbox #előtte vagy utána
2013. júl. 11. 10:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Plusz hogy kreatin kúra az mit is jelent pontosabban? Az hogy a két terméket hogy szedjem?
2013. júl. 11. 10:59
 2/11 anonim ***** válasza:
a kreatin kúra az, hogy kúra szerűen csak egy ideig szeded a kreatint, azután pihenőt tartasz vele.
2013. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Extra vékony lehetsz, ha a feltöltéshez neked 10g elég.. Edzés után menjen a kreatin, tedd bele a fehérje turmixba és kész, nem kell túlgondolni.
2013. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
65 kiló vagyok... milyen fehérje turmixba ezt hogy érted?
2013. júl. 11. 11:45
 5/11 dirtboy ***** válasza:

5 napig szedj napi 20grammot 4részre osztva,ezzel meg lesz a töltés

szinten tartás napi 3x5gramm tehát 15g kellene.

1g kreatin/1deci víz arányban idd szénhidrátos étkezés előtt,ha este még megy kreatin adag akkor ott már nem kell utána ch-t enni.

carbox nem egy jó vétel de ha már megvan akkor idd edzés után 0,7g/tskg adagot 0,5g/tskg fehérjével együtt.

carbox csak edzés után menjen.

fehérjéből tejsavót vegyél.

2013. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:
ja és egy kúra max 50napos legyen,utána szünet
2013. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és meddig legyen a szünet?
2013. júl. 11. 13:26
 8/11 A kérdező kommentje:
és az jó ha csak a kreatint használom? őszintén szólva 4 évem van még a rendészeti főiskoláig... és azért kérdezem... mert edzetni akarom magam... (kommandós akarok lenni)
2013. júl. 11. 13:47
 9/11 A kérdező kommentje:
persze azután is lesz elég idő. :d
2013. júl. 11. 13:48
 10/11 A kérdező kommentje:
a tölés az úgy legyen hogy éhgyomorra 5g, 10 perc után eszek... edzés előtt 5g, edzés közbe 5g, majd utána is? vagy hogyan osszam be 4 részre? ebben tudnátok segíteni ebben a feltöltésben? akkor ha kész a feltöltés utána már csak 10g vagy 15?
2013. júl. 11. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!