Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A reggeli zabpehely mehet...

A reggeli zabpehely mehet gyümölcsös joghurtal is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszerűen nem tudom megenni a zabot, sokféleképpen próbáltam, de nem igazán akarja etetni magát.Pedig fontos az étkezésemhez mert csak így lesz meg a kellé mennyiség...Viszont gyerekkoromban is meg most is szinte mindent megeszek joghurtba rakva..Nagyon sok cukor lenne ha a reggeli zabomat pl egy jogubellába vagy danonba tenném bele? Vagy próbáljak valami mást?



2013. júl. 13. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nem hinném, hogy annyira sok lenne :) a másik dolog meg, hogy joghurtban nagyon finom a zabpehely :) Én imádom :)
2013. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Meg kéne mar tanulni hogy nem kell fosni a cukortól, amig a napi kelő mennyiségű rostot, fehérjét, zsírt, vitamint és ásványi anyagot beviszed akkor nem befolyásol semmit ha a szénhidrátmennyiséged egy részét cukorból viszed be. Ha nem szereted a zabot minek eszed? Egyél helyette kenyeret, ciniminist barmit amit szeretsz enni
2013. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem kell fosni a cukortól? Fedezd a szénhidrátbeviteled döntő többségét cukorból. Meglátjuk mi lesz az eredménye. Egyébként mehet nyugodtan joghurttal. Zabkását próbáltad már? Megfőzöd aztán amikor már nem olyan tűz forró akkor hozzácsapsz 1 adagolókanál fehérjét. Szerintem nagyon finom.
2013. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem félek az elhízástól meg semmi..csak éppen tömegelésben vagyok és csak a zabbal van meg a kellő szénhidrát mennyiség naponta [néha teljes kiőrlésű kenyérrel és csirkemellsonkával]..Ezért tettem a testépítés kategóriába..Akkor nyugodtan ehetem gyümis joghurttal reggel?
2013. júl. 13. 18:19
 5/23 A kérdező kommentje:
a kását még nem:D valahogy a neve sem hangzik jól xd de van itthon jó csokis whey proteinem, holnap reggel kipróbálom vele, köszi a tanácsot!
2013. júl. 13. 18:21
 6/23 anonim ***** válasza:

Dogmatix91: [link]

Kérdező, pröbálj 100 g zab helyett 100 g gabonapelyhet mint cheerios és társai, sokkal könnyebb,

2013. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy könnyebb, de sok embertől azt hallottam, hogy a gabonapehely gyorsan felnyomja a vércukor szintet meg gyors ch ami inkább edzés után lenne jó, és nem reggel..áhh bonyolult dolgok ezek:D
2013. júl. 13. 18:50
 8/23 clint ***** válasza:
Nem problema... Csak tobb ch legyen benne a zabtol mint a joghurttol...
2013. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

gyümölcsös turmix?

Zabpehely, natur joghurt, túró, és édes gyümölcs(pl málna, banán?)


Próbáld ki nagyon finom.


Amúgy ha picike vízbe áztatod, rászórsz fahéjjat és arra öntesz natur joghurtot egy kis túróval átkeverve és meggyet teszel rá az nagyon finom.


vagy házi gyümölcslébe is áztathatod, azzal is finom.


vagy csinálj zabból palacsintát és tölsd meg citromos túrókrémmel

2013. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Dogmatix91 ***** válasza:

hoho! Nem az elhízásról van szó a gyors szénhidrátoknál! Lassú szénhidrátoktól is elhízhatsz, ezt senki sem vitatja. viszont cukorbetegnek lenni minden bizonnyal nem mókás.

Kérdező: ha finnyás vagy akkor csináld úgy a kását, hogy 1rész zabpehely, 1rész víz, 1 rész tej és szépen puhára főzöd. Ha nagyon tejellenes vagy akkor nyilván 2rész víz, de úgy kicsit natúrabb az íze, viszont ezen a fehérje segít. Ha hódolni akarok az élvezeteknek még szoktam belerakni valamilyen gyümölcsöt is :D

2013. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!