Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A reggeli zabpehely mehet...

A reggeli zabpehely mehet gyümölcsös joghurtal is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszerűen nem tudom megenni a zabot, sokféleképpen próbáltam, de nem igazán akarja etetni magát.Pedig fontos az étkezésemhez mert csak így lesz meg a kellé mennyiség...Viszont gyerekkoromban is meg most is szinte mindent megeszek joghurtba rakva..Nagyon sok cukor lenne ha a reggeli zabomat pl egy jogubellába vagy danonba tenném bele? Vagy próbáljak valami mást?



2013. júl. 13. 17:49
1 2 3
 21/23 Dogmatix91 ***** válasza:
Versenydiéta utolsó napjában is fagyit eszik. Nem is olyan száraz egyik sem! És attól, hogy natural még lehet száraz, legalábbis ennél szárazabb. A te elméletedet magyarázó emberkét is szponzorálják, nyilván ezt fogja mondani, szembe megy az árral, hogy nagyobb figyelmet kapjon, mert úgy jobban jön a pénz. Ahol én olvasom a cikkeket ott nem tuszkolják, hogy vegyed meg mert marha jó lesz neked! Ő nem fog pénzt keresni abból, hogy 3 óránként eszel. Fehérjét meg ezek a natural testépítők is fogyasztanak amit linkeltél. Mondjuk nem tudom milyen alapon zabálnak fagyit versenydiétában, amikor az utolsó napokon a sót is elveszik (igen a naturalok is!), hogy minimalizálják a vizesedést. Persze mindenki úgy eszik, úgy diétázik ahogy akar. Biztos van értelme annak is amit te mondasz, csak nem látom az értelmét. Fagyit eszik, annak nyilván van szénhidrát tartalma. Ha minimális szénhidráton vagyok akkor nem fogom azt a keveset is fagyiból, cukorból fedezni, mert egyáltalán nem laktat.
2013. júl. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Épp ez az, azt a szárazságot napi 295 g ch-n érik el
2013. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz lénárd lajosnál pl szárazabbak, a sót meg a vizet direkt nem veszik el mert nem szükséges és egészségtelen és anélkül is le lehet szálkásodni. Akit 2.jára linkeltem nem szponzorál senki ő egy edző aki felkèszíti a naturál versenyzőket. Nem az érdekli mekkora figyelmet kap. Attól nő a hírneve hogy eredményes a munkája ahol készíti fel az edzősködés. Dokoktoria van táplálkozástudományból valamint diplomázott biokémiából. Az igazságot mondja nem azt amitől nagyobb figyelmet kap.

De higyj amit akarsz én nem átverni próbállak, ugy mondasz véleményt valamiről hogy soha ki sem próbàltad

2013. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!