Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 éves vagyok és eléggé...

Toncsi0918 kérdése:

18 éves vagyok és eléggé vékony 175 cm és csak 62kg. Szeretnék izmot építeni magamra, formázni a testem de semmi olyan fölösleg nincs rajtam mert focizok és hízni sem tudok :/ Tömegnövelők nélkül meg ilyen porok nélkül hogy tudok építeni magamra?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tömegnövelő étrend + súlyzós edzés !
2013. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De oda írtam hogy tömegnövelők nélkül :D
2013. júl. 7. 13:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
tömegnövelő= étel ,táplálék, kaja ,nem felfúvató varázs por
2013. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Csak az a helyzet jó lehet hülye vagyok ehhez :D

Hogy én már szedtem ilyet és az sem segített mert mellette fociztam és focizok és alig ha volt változás :/ És tömegnövelő nélkül szeretném elkezdeni de nem tudom hogyan

2013. júl. 7. 13:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A "tömegnövelő étrend"ben a 'tömegnövelő' egy jelző, ami azt jelenti, hogy ha ezt az étrended folytatod, és normálisan edzel, növekedni fog a tömeged. Hogy ebből hogy sikerült a tömegnövelő nevű termékre asszociálni, azt nem tudom...


Azok a gonosz porok csak kaják, a könnyű kezelhetőség és fogyaszthatóság miatt vannak por alakban. Csupán tápanyag, nem káros, nem koksz, nem csalás, nem csodapor. Használatuknak megvan a maga helye.

2013. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

1# vagyok.


Tudod mit, hagyd a fenébe az egész testépítést/gyúrást !

Ide rengeteg munka, kitartás, akaraterő, becsületesség és pénz kell !!!


Hiába szedted a tömegnövelőt, ha nem edzettél rá rendesen + mellette fociztál naponta xy órát... ! Mivel lemozogtad azt , amit megettél/megittál !

Focizgass csak, aztán ha majd megunod a focit és még mindig akarsz gyúrni, akkor nekiállsz konolyan csinálni ! A kettő nem fog menni egyszerre !

2013. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*komolyan
2013. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát igen foci mellett más :/ ezért is mondtam hogy változás se sok volt :/ :)
2013. júl. 7. 13:31
 9/18 anonim ***** válasza:

Keveset eszel. Ennyit.

Szerintem sem neked való ez a sport, foci mellet is lehet űzni, de ott még többet kellene enned, ami neked nem fog menni.

2013. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ennyi.*
2013. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!