Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jason Statham szed/szedett...

Jason Statham szed/szedett valamilyen "szert" az izomzatának eléréséhez?

Figyelt kérdés
(Szer alatt értem: szteroid vagy egyéb tápl. kieg.)

2013. júl. 16. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
van valami anyag ami csak felfúj de nem eredményez erőnövekedést, szerintem azt szedett valamikor, viszont christian bale szinte biztosan főleg a gépész film után
2013. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
táplálékkiegészítőket 100% hogy fogyaszt.
2013. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Osynho ***** válasza:

"van valami anyag ami csak felfúj de nem eredményez erőnövekedést"


kerlek, meselj nekem errol az anyagrol.

2013. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
synthol-ra gondolt.
2013. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kennymc ***** válasza:
A syntholtól nem lesz 'esztétikusan' izmos, és nem is szedni kell. Nem hiszem, hogy arra gondolt volna. Csak okosat akart mondani.
2013. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 kennymc ***** válasza:
Témához hozzászólva nem hiszem, hogy szteroidozik. Táplálékkiegészítőket biztos szed. Amúgy wikipedian olvass az első sorok között van, hogy volt a Seouli olimpián, és már akkor jó testi adottságai voltak
2013. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mindenki szed Táp.kieget aki gyúr ,hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?

[link]

Valószínű ,hogy szedett vagy szúrt szteroidot.

2013. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat ezért a "hülyeségért". :) Azért erős túlzásnak érzem a mindenkit. Nem egy embert ismerek aki nem szed és erősen meg is veti a tápl.kieg.-eket is, ennek ellenére bőven rendelkezik ilyen izomzattal mint Statham. Azért vagyok kiváncsi csak erre mert én úgy nézem nem egy felfújt a csávó ,nagyon szálkás, már sportoló ( pl birkózó, itt ne a nehézsúlyra gondolj ) izomzatához hasonlit ,nem pedig az a gyúrós,nagydarab alkat. És nálunk a birkózok (legalábbis is az akiket ismerek) nem szednek semmit. Véleményem szerint ilyen test összekaparható szerek nélkül is... A kérdés hogy akkor most az övé hogy lett összekaparva? :)
2013. júl. 18. 00:13
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja és akinek lövése sincs róla hogy hogyan csinálta Statham az ne irjon baromságokat amiket éppen gondol ha kérhetem. A biztos válasz a jó válasz! :)
2013. júl. 18. 00:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
egyikünk sem tudhatja, hogy egy többmillió dollárt keresõ színész milyen edzéssel, milyen anyagokkal tartja karban magát, milyen személyi edzökkel... a táplálékkiegészítõk élelmiszerek, nem pedig "szerek" ha cukrot teszel a teádba, még az is táplálékkiegészítõ... igaz egy haszontalan egészségtelen fajtája... mi válaszoltunk a kérdésedre többen is, értelmesen is, azzal, hogy itt powerkodsz, és olyan dolgokról beszélsz butaságokat amikrõl foggalmad nincs... azzal csak a butaságodat bizonyítod...
2013. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!