Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti melyik konditerembe mennétek?

Ti melyik konditerembe mennétek?

Figyelt kérdés
Kettő közül kell választanom mert az egyik drágább (8700 Ft havonta)de ide jár egy lány aki nagyon bejön nekem.A másik pedig csak 5500 Ft havonta.
2013. júl. 20. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az olcsóbbat választanám, ha edzeni akarnék és megfelelő a terem felszereltsége. A csajt pedig elhívnám valahova randizni, ha bejön.
2013. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor thor gym (13 ezer) , de utána nem akarsz visszamenni más termekbe.
2013. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
győri vagyok.
2013. júl. 20. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Oda, ahol normálisan le lehet edzeni, nem a csajozásról kellene szólni egy edzésnek.:)
2013. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég egyszer elmenned a drágább helyre de csak a lány telefonszámáért/skype címéért stb. Igaz hogy bátorság kell hozzá de ha nem adja meg legalább tudod hogy felesleges odajárnod. (Én legalábbis tuti nem fizetnék plusz pénzt csak azért hogy lássak valakit akinek úgyse jövök be)
2013. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem biztos hogy akkor lesz ott amikor te. Ha meg ismered és ezt le tudod vele beszélni akkor nem kell kondi hogy beszélj vele.
2013. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy alkalmas jegyet vegyél amikor a lány megy és hívd el valahova.
2013. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. júl. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!