Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec ProMix fehérjéje...

A Scitec ProMix fehérjéje megfelelő lenne-e (fehérje) diéta alatt (természetesen rendszeresen járok konditerembe mellé stb. ) vacsorára? Célom elsődlegesen fogyás, szálkásodás, nem tömegezés.22/L

Figyelt kérdés

[link]

Utána is olvastam, a Scitecnél is ajánlották, mégis van olyan testépítő ismerős, aki szerint nem jó fogyáshoz...


2013. júl. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

estére a sovány túró natúr joghurttal lenne célravezetőbb.

edzés utánra meg egy jobb tejsavó protein,pl ha már szájtek,akkor 100% whey pro.

a promix egész finom,de nagy részben szója,és az áráért már kaphatsz rendes szója mentes fehérjét is.

2013. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

912g kevert protein 5215 forintért,komolyan kifizetnéd?


vegyél tejsavót ne kevertet.

2013. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A whey pro-t akartuk venni, de az eladó csaj mondta h gyors felszívódású és nem ajánlja, csak edzés utánra, ezt ajánlotta helyette. Amúgy ja, kicsit drága, de hidd el, amit 2 hónapig ittam, az 2x ennyibe került, nem voltam túl tájékozott..jól ráfizettem.
2013. júl. 13. 00:05
 4/4 tap bela ***** válasza:

PROMIX protein blend (ultrafiltered whey protein concentrate containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein microfractions; soy protein isolate; soy protein concentrate, calcium caseinate), dextrose, Taurine, maltodextrin, xanthan gum, Acesulfame-K, Sucralose


Tehát ebből áll a promix. Rövid whey koncentrátum, szója izolátum, szója koncentrátum, és kazein. Hozzáadotttan cukor (dextróz) cukor (malto) meg az adalékok. Így elérnek egy kb. 70%-os protein tartalmat.


A diétázás alapja a fehérje diéta. Amennyiben a célod a fogyás a szálkásodás, akkor és/ha még tápkieget is veszel, akkor hozzáadott szénhidrátot nem tartalamzó whey és /vagy micellar casein kellene protein esetében. Személy szerint minden, amiben szója van főleg ekkora mennyiségben számomra kuka. A másik megjegyzésem +++ és hol vannak az EAA és vagy BCAA kiegészítők?!?! Az omegazsírsavak?!

2013. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!