Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek spartacus edzéster...

Szerintetek spartacus edzésterv és fegyencedzés kiegészíti egymást?

Figyelt kérdés
Főleg, ha izomépítésről és ERŐNLÉT fejlesztésről. Van szó heti 4, 5 vagy 6 edzésről lenne szó.
2013. júl. 22. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Igen, jó mellé, de a spatacus inkább állóképességi edzés. Izomnöveléshez nagy súlyok kellenek és tömegnövelő étrend.
2013. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első válaszoló!


Az izom növeléshez nem kellenek SÚLYZÓK, se semmilyen sz*r kondis cuccok. A Fegyencedzést, azaz a Calisthenicset már az emberiség kezdete óta csinálják, és amikor még nem volt kondi, akkor egy nőben több erő volt, mint egy " mai világ legerősebb kondis emberében. " Én is jártam egy csomó ideig, de hidd el, hogy szét baszta az ízületeimet. Volt egy edzőm, aki azt mondta, hogy ha kondizok, akkor kihagyhatatlan a gyógyszerek, azaz a protein, szteroid... Onnantól ott hagytam. És őszintén semmit sem változtam, pedig pont úgy csináltam, ahogy írták.


Majd elkezdtem a fegyencedzést, és nem régóta csinálom, de már olyan izmot, és erőt pakoltam magamra, hogy egy kondis ámulna-bámulna.


A haverjaim, akik kondiznak, azok azt mondták, hogy " Én természetesen csinálom úgy, meg így ", és kiderült, amikor ott hagyta a kondit pár hétre, akkor vizes lett a keze, és izom helyett víz volt. És még mutatták nekem, hogy miért van ez? Meg csodálkoztak, hogy az egy kezem olyan erős volt, mint annak a kettő keze, aki 5 éve kondizik...

( Mondjuk paraszt munkákat is végzek, de az nem számít annyira. :) )


Szóval ha nem akarsz agyonszteroidozott ember lenni, akkor csináld a Fegyencedzést.


Lehet izom növelésre, erő növelésre, illetve állóképesség növelésre használni.


Attól függ, hogy mi a célod.


Az erő növeléshez a 1-5 ismétlésszámot kell végezned, közben jön közepesen az izom is.


Az izom növeléshez 6-12 ismétlésszámot kell végezned, közben jön közepesen az erő.


Az állóképesség növeléshez +12 ismétlés számot kell végezned.


2-3 sorozattal.


Jó edzést!


Ha segítség kell, akkor írj Privátot! :D

2013. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

58%-os válaszoló te vagy nagyon buta.


Kérdező Fegyencedzéstől ne várj nagy izmokat mert nem arra találták. Azzal az ismétlésszámmal és sorozattal ami ott megvan adva szinte lehetetlen izmot építeni + kicsi a terhelés.

Montez jól írta a nagy izmokhoz kondi tömegnövelő étrend kell.

2013. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Kedves idióta 2. , én 28 éve edzem súlyokkal és saját testsúllyal is, szóval te sehol nem vagy hozzám tapasztalatban és tudásban sem kisgyerek. Szóval írj privátot, ha segítség kell, de itt nem te vagy a hozzáértő. Ja és nem koxolok.
2013. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!