Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ránézésre miből lehet egy...

Ránézésre miből lehet egy edzett/kigyúrt férfiról megállapítani hogy kokszol? Vagy nem lehet?

Figyelt kérdés
mivel mutatja ki azt hogy valaki kokszol, vizeletvizsga? Rá nézésre/külsőleg.. nem lehet meg állapítani?

#edzés #gyúrás #testépítés #szteroid #koksz #táplálék kiegíszítők
2013. júl. 22. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a növekedési hormon okozza leginkább, mivel az a belső szerveket is növeli. De sima teszto propionát vagy stanozolol, oxandrolon, trenbolon, stb nem okoz droid hasat.
2013. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sayborg válasza:
altalaban karrol szoktak megalapitani ..hat en gyurtam csak most aba hagytam es mindig azt mondtak h szedek valamit termeszetesen gyurok . meg ezt igazan abbol tudod megalapitani h valaki termeszetesen gyur az kicsit szalkasabb es izmos peldaul karja ott latszik a legjobban.es aki koxozik annak csak nagy a karja de izmot nem nagyon latni! valami ilyesmi !
2013. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Köszi Montez, így már tiszta.
2013. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem így van. A testépítő versenyzők nem picit kokszolnak és 5% testzsírra mennek le a verseny hetében. Szóval nincs szálkásabb izomzat az általuk elértnél. Te nagyon nem vagy tájékozott vagy még nem láttál versenyzöről képeket, mikor harántcsikolt a lábuk is vagy eres a hasuk. Kicsit olvasgass, nézelődj még.:)
2013. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az előbbit Sayborgnak írtam, aki nagyon nincs képben.
2013. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem mindig könnyű megállapítani, de árulkodó jelek mindig vannak, aki ért hozzá, az könnyen felismeri, pl a növi használatot.

birkozóknál és súlyemelőknél rengeteg növi használót láttam, és ott bizony a szögletes áll, nagy fül, és a kocka váll befigyelt ám!

emlékszem egy fószerra, kb úgy nézett ki markus rühl, igaz kicsit kisebb volt, de mindenütt szögletes volt, baromi nagy fejjel:)

amúgy ellenpélda is van, én pl a kreatin tartalmú termékektől nagyon vizesedek, mintha aromatizálodó szert használnék, és mindenki kérdezi h mit nyomok, és meg mondom semmit:)

de olyat is látta, ha a csávóban benne volt vagy 100 ezer ft értékű cucc, és nem sz arokat nyomott , mert néztem mik azok, és 10 hét alatt, vagy 8 kilót hizott 4-5féle szertől, ez neki megérte???

és semmivel sem nézett ki jobban, vagy nem is volt erősebb mint én, az 5000 ftos kreatintól.

2013. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, sokan telenyomva sem néznek ki jól a sz@r genetika és az étrend be nem tartása miatt. Csak koxolnak, de nem kajálnak jól mellé.
2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az ér vastagságából is meg lehet állapítani.
2013. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

:DDD


Az ér vastagsága eddig a legjobb vicc!

2013. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!