Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok a fiatalok, akik először...

Azok a fiatalok, akik először mennek edzőterembe, miért nem kérik egyből az edző segítségét, hogy megtanulják normálisan a gyakorlatokat, a kajálást, a tápkiegekről pár dolgot?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenhol van,edző, és ahol van, ott sem mindegyik segít ingyen. De vannak fiatalok, akik kérnek edzői segítséget, ahol erre lehetőség van, szóval nem úgy van az kérdező, hogy soha senki, sehol nem kér.
2013. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kennymc ***** válasza:
100%

Alapból bárkitől segítséget kérhetnének, mert nem fog senki elhajtani egy 'kezdőt'.

Szerintem a probléma ott van, hogy visszahúzódóak, és leedzik magukat egyedül, vagy kissebbségi komplexusuk van egy testesebb emberrel szemben.

2013. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én kértem. A kedves edzőnéni a komplett kajálást úgy kihagyta, ahogy van.
2013. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát, Kedves Montez, most nem igazán értek veled egyet, inkább a második válaszolóval, mert azért a legtöbb teremben vagy edző, jó, tény, hogy nem ingyenes, de megéri a pénzt, hogy megtanulják rendesen. Én speciel elképzelhetetlennek tartottam volna, hogy ne kérjek segítséget, csak úgy elkezdjem a gyakorlatokat. Ráadásul balesetveszélyes is lehet, főleg, ha nagyobb súlyokat emelgetnek, mint amit kéne.
2013. júl. 25. 22:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy egyetértesz e velem. Te kérdeztél, én meg azt válaszolom, amit látok, tapasztalok, nem azt amit hallani akarsz. Millió teremben edzettem és a felében sem volt edző, sokszor csak a dilettáns pultos csajok vannak ott.
2013. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Wash-nak: az mondjuk tré.
2013. júl. 25. 22:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Pedig versenyzik is. A kiegekről egy árva szót nem szólt, tán annyi értelme volt, hogy néhány gyakorlatot bemutatott, hogy kell csinálni. A pénzt persze elkérte.
2013. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, de nálunk van edző, normális is, mégsem kérnek pár alkalmat legalább. Azért is kérdeztem.
2013. júl. 25. 22:37
 9/15 A kérdező kommentje:
Wash-nak: aha, gondolom a tulajt ez nem érdekli. A miénk az kis terem, ha lennének panaszok, tuti, hogy elbeszélgetne a sráccal. Nem gondoltam, hogy ennyire gáz a helyzet edző téren!
2013. júl. 25. 22:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy csak a ti termetekre vonatkozóan válaszoljak. Azt hittem érdekel az általános helyzet.:)
2013. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!