Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki régota benne van a testépí...

Aki régota benne van a testépítésben megkérhetném hogy segítsen egy tőmegnövelő edzés tervet irni? . Holnaptol kezdem el a kondizást és kellene egy kis segítség az edzéstervben. Kb eddig kondiztam 3x nem tudom hogy kezdjek hozzá .

Figyelt kérdés
16/F 183cm vagyok és kb 56Kg 5 éve boxolok. Megelégeltem a soványágomat és rávettem magamat hogy elmegyek kondizni rendszeresen . Vettem is tömegnővelöt hogy segítsen .. Szoval valaki segitene tőmegnövelő edzés tervet irni nekem??? Nagyon megköszöném

2013. júl. 25. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs tömegnövelő edzésterv, csak tömegnövelő étrend. Ha étrended van, akkor segíteni fog a tömegnövelő táplálékKIEGÉSZÍTŐ is amit vettél, amúgy nem sokat.
2013. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Így van, szálkásításnál és tömegnövelésnél is ugyanaz az edzés, nem változik. Mindkettőnél nagy súlyos, intenzív edzés kell. Az étrend különböző. Kezdőként neked 3 napos teljes testes edzés kell, kb 2 hónapig. Pl ilyen: fekvenyomás, húzódzkodás (másik napon evezés), vállból nyomás egykezesekkel (vagy mellről nyomás), bicepsz állva rúddal, hátsó támaszos tolódzkodás, guggolás, vádligyakorlat (ülő vagy álló), hasprés (vagy lábemelés függeszkedve.


Mellé tömegnövelő étrend kell, ami a te súlyodra számolva napi 120g fehérjét és kb 300-350g szénhidrátot jelent.

Edzés után mehet egy jó tömegnövelő vagy protein + ahhoz gyors szénhidrát (pl dextróz). Tömegnövelőhöz már nem kell gyors ch, mert azokban benne van. Csakhogy ne értse senki félre.:)


Töltsd le a netről a sárga kapszula című könyvet, sok minden benne van, edzéstervek, kaja...

2013. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!