Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kevés és rossz minőségű...

Kevés és rossz minőségű kajából hogyan épülhet izom?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki alig eszik,azt is rosszul,mégis izmos.De hogyan?

Reggelire eszik valami péksüteményt.Suliban ebédig nem eszik semmit,ha igen akkor is csak csokit,sütit.Ebédre is rendszeres gyorskaját,tésztát eszik.Egyedül a vacsorát szokta komolyan venni.Fehérjèt iszik még ezenkívül.

És mégis elég izmos.Ilyen alacsonyabb,tömör,rövid végtagokkal szóval jobban látszik rajta de akkor is elég széles válla,masszív törzse és vaskos karjai vannak.

Ja és egyáltalán nem zsíros olyan 10-15% körül lehet.

71 kg szóval neki elvileg 142 g fehérje kène..ennek töredékét sem kapja meg.Akkor hogy fejlődhet mégis?

17 éves


2013. júl. 27. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy ideig tud fejlődni rosszabb étrenddel is ha jó a genetikája.
2013. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem. És kb. mennyi ideig lehet így fejlődni?

Kicsit idegesítő mert teljesen azt hiszi,hogy ő tökéleteesen csinálja és néha beszólogat,hogy minek eszek annyit mert csak elhízok és felesleges..és nem is lehet mondani hogy nincs igaza mert ugyanúgy fejlődik.

2013. júl. 27. 10:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Régen a favágók, kubikosok kenyeret, szalonnát ettek egész nap és igencsak izmosak lettek töle.
2013. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Genetikailag ilyen. Egyébként ki tudja, mit eszik otthon, mennyit sportol. Egyszerűen szerencsés testalkat. Majd 10 év múlva is meg kell nézni, amikor már férfi lesz, nem biztos, hogy nem változik.
2013. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Heti 3x kondizik.
2013. júl. 27. 10:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Na, hát azért ha jár terembe, jó a genetikája, bevisz azért valamennyi proteint, plusz 17 éves, az nem rossz azért. Ne vele foglalkozzál, persze, hogy ennyi idősen el van szállva magától.

Saját magaddal foglalkozz, a te testalkatoddal, kajálásoddal, edzéseddel. Abból nem élsz meg, ha hasonlítgatod magad hozzá.

2013. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Láttam ifi EB győztes evezőst aki délelőtt csak egy banánt evett, napközben se semmi normális étel. Úgy nézett ki mint egy görög szobor. Kellemetlen a nehezen fejlődő embereknek. :(
2013. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem vele foglalkozom.

Csak érdekelt,hogyan fejlődhet valaki feleannyi és rosszabb kajától ugyanúgy mint én,holott a táplálkozás a legfontosabb..

2013. júl. 27. 11:09
 9/12 anonim ***** válasza:
A genetika a legfontosabb.
2013. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Villácska ***** válasza:
Én is napi kétszer eszem sokat. Ami jön, de próbálok sok húst enni. Nem pakolódik rám a zsír 9% a testzsírom úgy hogy nem diétázom. Nem kondizom, csak húzódzkodok és elég izmosnak mondhatom magamat. Szóval csak az előző hozzászólást tudom mondani én is. A genetika a legfontosabb.
2013. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!