Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelők maltodextrintarta...

Tömegnövelők maltodextrintartalma?

Figyelt kérdés

Nos szeretnék venni maltodextrint hogy én állítsam be a tömegnövelőmet.

A kérdésem az hogy a BBTV ben szidalmazzák a maltodextrint meg a dextrózt, és máshol is javasolják hogy inkább gyári tömegnövelőt vegyél..

Ugyanakkor minden ingredients rovat eme kettővel kezdődik, van amelyikbe több a dextróz, van amely pedig szinte 80%a malto.

"kirohad a fogad!" - és akkor pl volumass35 aminek nagyrésze malto miért nem? (annyira elit tömegnövelőként emlegetik, nem tagadom biztos jó lehet) Amugy meg edzés után egy rágogumi? Meg fogmosás???

Szóval pl azokban mivel másabb a maltodextrin vagy akár a dextróz?!



2013. júl. 28. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmivel nem más, jobb is ha külön veszel proteint és ahhoz te magad kevered a maltot vagy dextrózt. Így te állítod be az arányokat. De CSAK edzés után tegyél a fehérjéhez gyors szénhidrátot, más időpontban nem eszünk cukrokat, nem cseszegetjük az inzulinrendszert. A fogad sem rohad ki, ha utána kiöblíted vízzel vagy netán meg is mosod. A rágó is jó megoldás.
2013. júl. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen erre voltam kiváncsi, szóval akkor a Bunny-s videó csak marketing... Szóval akár itthon kikeverhetek egy VM35 höz hasonlót a saját igényeimnek megfelelően? :D A hiperszupertatom kreatin mátrixhelyett meg jó lesz nekem a mikronizált monohidrát is... :)
2013. júl. 29. 10:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van, de jobb ha nem kevered egybe mindet, mert reggel jobb ha csak sima fehérje megy a zabhoz.
2013. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nyilván edzés utániról beszélek :) reggel a zabkása mellé simán csak fehérjét iszok :)
2013. júl. 29. 11:24
 5/11 anonim ***** válasza:
okés, csak azért is írtam, mert többen is olvashatják és hogy ne gondolják, hogy bármikor jó, ha gyors ch-t iszogatnak.:)
2013. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Különben meg sokan iszogatnak napi többször tömegnövelőt mert az van ráírva hogy igyál napi 3 mat pedig egy zabpehelylisztes esetleg palatinoseos fehérjeshake jobb lenne nemde?
2013. júl. 29. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:
De, jobb lenne. :)
2013. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Merovingii ***** válasza:

Egy jó tömegnövelőben minden benne van ami csak kell a szervezetnek !

Nézz körül és jobban ! ( testépítő vagyok )

2013. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy nincs benne, hanem hogy sokkal drágábban jössz ki, mint ha magad rakod össze, ráadásul az a pár gramm kreatin, vagy plusz amino (ha van) nem sokat tesz hozzá. És nem csak te vagy testépítő, én pl 28 éve edzem! Üdv :)
2013. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én is így gondolom hogy 1058 mg atom hiper kreatinmátrixot meg 458 mg hozzáadott glutamint nem hiszem hogy annyira megérzed, főleg hogy az ízesítetlen fehérjémnek ez miatt hogy nincs benne adalék magasabb az aminotartalma...
2013. aug. 6. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!