Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb mennyi ideig kell gyurni...

Ben-c kérdése:

Kb mennyi ideig kell gyurni hogy látványos legyen valakinek a bicepsze?

Figyelt kérdés
Naponta mennyi időt kéne rászánni , és mennyi idő alatt lessz látványos? :D

2013. aug. 3. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Remélem Te maradsz is elméleti síkon, és nem kezdesz bele.
2013. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Papi, az augusztus végi nyaraláson még nem tudsz feszíteni a strandon!
2013. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szteroiddal hamar jól leszel.Amúgy meg tömegnövelővel se tudsz még idén nyáron feszíteni :)
2013. aug. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont, hogy nem naponta kell edzeni, pláne nem minden nap bicepszet, mivel regenerálódni is kell szegény izomnak, akkor fejlődik. És nem csak karra kell edzeni, hanem minden izomcsoportra. Kezdj 3 napos teljes testes edzéssel.

Ha jó a genetikád, jó étrended van és keményen edzel( de nem minden nap!), akkor pár hónap alatt is látszik valami, de egy izmos formához, ami szerintem jónak nevezhető, ahhoz év-évek kellenek. Nem ugrik rád két hét alatt 5 kg izom!

2013. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

innentől számítva kb egy év, talán jövő ilyenkorra jó leszel, és a strandon majd lehet mutogatni, azt a 2-4 cm t ami a karodra feljön ennyi idő alatt.

de ha ez a kérdés tükrözi az épp aktuális mentális felkészültségedet ebben a sportban, akkor lesz az több év is, úgy látom.

sok sikert!

2013. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fél éve tae kwon do-t tanulok , fél év alatt megtanultam a spárágt, csak azért írtam ki ezt , mivel hiába edzek szinte nincsen látszatja a bicepszemnek más szóval nemvagyok szálkás :S, az első kommentelővel meg jólenne ha összefutnék hogy elbeszélgessünk a síkokról amelyeket közelről mutatnák meg neki.
2013. aug. 3. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen várlak bárhol, bármikor, nagyon nagy a szád így a neten. :-)
2013. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kerti munkával, leginkább ásással :). Most komolyan, ha eddig semmi eredményt nem látsz(nem tudom mennyi ideje csinálod), akkor gondold át, hogy mindent gyakorlatot megfelelően csinálsz -e. Inkább legyen szabályos, de kevesebb(de dobd rém a közhelyek kézikönyvét!!).


Ha pedig így sem megy, akkor a fölös energiádat fektesd valami hasznosabba (pl amit az elején írtam, azzal elég szépen megdolgozhatod magad ;) )


UI.: Arra ügyelj, hogy Curlbro ne legyél.


[link]


[link]

2013. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne dobd rám*
2013. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!