Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha heti 4 szer edzek és a...

Anonimuus8 kérdése:

Hogyha heti 4 szer edzek és a negyedik edzésem megcsinálom péntek reggel és péntek este elmegyek pl szorakozni vagy bulizni akkor az gond?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogyha a péntek délutántol nem tudom betartani a kajám meg a pihenést másnap délutánig akkor még nincs semmi úgye? Úgyértem ,hogyha ezt kb kondi mellet mindenhéten megismétlem 2 szer akkor az nem a legjobb ötlet...de így kivételessen egyszer belefér úgye ?? (kezdő vagyok azért kérdezek ilyen hülyeséget) nagyon ráfüggtem az edzésre és ezért kérdezem nem akarom ,hogy gond legyen.
2013. aug. 5. 19:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én nem mennék,ha nem birnam kialudni magam. :D
2013. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát pénteken reggel 7 kor elmegyek kondiba lenyomok 1 kar edzést haza megyek kaja alszok 3-4 órát és utánna megyek , nem a megszokott de mentem amit lehet :DDD
2013. aug. 5. 21:58
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi ez a puhánykodás, hogy most edzünk és akkor már ne is ihatunk!

Én ugyan egy jó ideje egyáltalán nem iszok, de volt olyan korszakom, és nem hetekig tartott, hanem majd egy évig, amikor mindennap ittam, és akkor is fejlődtem!

Nem azt akarom mondani, hogy igyatok, de egy vagy két alkalomtól parázni tök nevetséges! Ha egy álló hétvégét végig iszol, közben nem eszel, meg nem alszol, akkor sem lesz semmi bajod! Maximum fogsz egy kilót, azt meg egy hónap alatt visszapakolhatod magadra!

2013. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ha nem ittál volna,jobban fejlődtél volna.

Az az 1kg pedig nem izomveszteség,pár nap alatt visszajön.

2013. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem puhánykodtam hanem rákérdeztem arra amire kiváncsi voltam , valami ilyesmi az oldal célja:)
2013. aug. 6. 18:30
 16/22 anonim ***** válasza:

Jó jó, csak azt látom, hogy sokan teljesen átfordulnak a ló túlsó oldalára! Amikor ilyen kérdések jönnek, hogy ha megiszok egy sört akkor azzal nagyon sokat ártok a fejlődésemnek, vagy ha szexelek edzés után, akkor lemegy a tesztoszintem és bla bla..

Az ilyenek miatt nézi az átlagparaszt hülyének a testépítőket! Inkább nem szórakozik, nem szexel, és sírva fakad ha valami miatt három óránként nem tud enni!

2013. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Edzés után szabad szexelni,előtte nem szabad. A magas tesztoszteronszint (ezen esetben) arra kell,hogy vadállat legyél a teremben,jó legyen az izmaid teljesitménye,jól meg tudd szakitani az izmokat,megfelelő terhelést kapjanak. Ha ez megvan, akkor jöhet a "jutalom". :)
2013. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
És nem is írtuk, hogy nem ihat semmi alkoholt.:)
2013. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

De itt nem is rólatok volt szó, hanem a kérdezőről!

Hogy egyáltalán felmerülhet ez a kérdés, hogy kivételesen elmehet e szórakozni péntek este?!

Meg erről az egész mentalitásról beszéltem, csak szélsőséges példa volt a sör meg a szex. Arról van szó, hogy totál kezdők, akik nem törnek versenyzői babérokra ilyen kreténségekkel foglalkoznak, hogy jaj mi lesz ha pénteken elmegyek bulizni, biztos nem fogok fejlődni, de az nem izgatja őket, hogy heti háromszor edzenek mellre, bicepszre meg 28 sorozatot csinálnak, pedig pont ettől nem fejlődnek.

Szóval itt most erről a jelenségről beszéltem...

2013. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
van benne igazság, főleg a heti 3 mell-bic, láb meg sehol.:)
2013. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!