Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az igaz, hogy mindenkinek...

Az igaz, hogy mindenkinek kockás a hasa a zsír alatt, csak elő kell hozni a kockákat a zsír alól?

Figyelt kérdés
Tehát nem is kell rá edzeni,csak le kell fogyni?Én ezt hülyeségnek tartom. Én is nagyon vékony vagyok, edzek és még sincs kockahasam. Akkor ez azt jelenti, hogy nagyon gyenge a hasizmom?

2013. aug. 9. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Előbb nem árt tömegnövelő étrenddel és kemény hasedzéssel izmokat növelni, majd utána diéta, hogy lemenjen a zsír.
2013. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

XD csak a szerencsés "nyomorultaknak", ne hidd h mindenkinek így van :D, én kajakoztam 4,5 évig de már majdnem fél éve abbahagytam, és nekem is picit feljött a felesleg de alatta kockás has van mert le meghúzom a bőrt+pici zsírt akkor látszanak a kockák, vagyis szerintem akik egyáltalán nem edzenek csak lézengenek és keveset esznek azok ne nagyon számítsanak kockás hasra. :)

Ez a saját szerény véleményem.

2013. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
A hasizma mindenkinek kockás, ez anatómiailag így épül fel: [link]
2013. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edzeni mindig kell rá, mivel egy lapos, vékony kocka az kevés zsír alól sem üt át. Alapvetően persze igaz.
2013. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen, főleg értelmezési okokból:

[link]

2013. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mindenkinek kockás a hasa, olyan, mintha azt mondanánk: mindenkinek van bicepsze, vagy mindenkinek két füle és egy orra van.

Anatómiailag mindenkinek ott vannak a befűződések a hasizmán, de nulla hasizommal nem nagyon fognak látszani még kevés testzsírral sem, ahogyan a bicepsze sem látszik az olyan zsírtalan embereknek, akinek nincsen kidolgozva.


Nem hiába vannak a hasizomgyakorlatok :)

2013. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MrPifta ***** válasza:
Már az sem igaz, hogy elő kell hozni. Lehet hogy csak én gondolom így, de egy gömbölyű has sokkal szebb, mint egy kockás.
2013. aug. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!