Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veszélyes lehet a bemelegítő...

Veszélyes lehet a bemelegítő krém? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az izom melegítő krém veszélyes, mert nem fog fájni az izmod, nem lesz izomlázad az edzés alatt és túledzed magad, fokozza az izom és inak sérülésének esélyét.

Ez igaz?

Valamint lehet-e minden edzésen használni?

Káros-e?



#izom #krém #ínszalag #izom melegítő krém
2013. aug. 10. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Baromság.
2013. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

max annyiban,hogy ha kimész az öltözőből a szag attól még ott marad,és aki utánad bemegy az szidni fogja az anyád,hogy mindent összebüdösítettél.

aztán ami még előfordulhat.

bekentem magam,elmentem vécére és hiába mostam kezet valamennyi rajta maradt a kezemen amivel megfogtam a farkam.

kb 10 perc után kezdett el hatni,de olyan szinten mart,hogy haza kellett mennem a teremből és beleülni hideg vízbe,hogy ne csípjen:))).

2013. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem, sőt! sokkal egészségesebb ha használsz edzés előtt bemelegítő krémet, mert segít ellazítani az izmaid, ezáltal minimálisra csökkented az esélyét, h meghúzódjon. Atlétáknak is kifejezetten ajánlják. Próbáld ki az Ice Powert.
2013. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szembe kerül akkor lehet hogy csíp egy kicsit.
2013. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Korbács :DDD

Egyetértek az előttem szólókkal. Semmi bajod se lesz tőle, max ha megfogod valamely olyan testrészed, ahova eredetileg nem szántál krémet... kellemetlen tud lenni :D.

2013. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érted aktus előtt "melegítő" krém. Nem biztos, hogy olyan kellemetlen :D
2013. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!