Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érzékeny vagyok a tejcukorra....

Érzékeny vagyok a tejcukorra. Sima whey protein vagy whey protein professional érdemes vennem?

Figyelt kérdés

A professionalban van emésztőenzim, de ez csak javítja és gyorsítja a felszívódást/ emésztést. Egyik enzimnél se találtam, hogy segítene a tejcukor lebontásában.

Vagy mégis jó erre?


2013. aug. 11. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem laktáz enzim van benne, hanem fehérjebontó enzim.

Vegyél izolátumot, amiben kevés vagy nulla ch van, vagy válts másféle proteinre, pl tojásprotein, marhaprotein.

2013. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Edzés utánra mindenképp valami gyorsat akarok. Az izolátum meg nagyon drága (nekem).

Ha csak edzés után eszek whey-t akkor melyiket érdemes vennem?

2013. aug. 11. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Mármint a kérdésben említettek közül? Maradj a prof-nál.

Egyébként a tojás vagy marhaprotein sem lassú, max egy picit lassabb.

2013. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel tejcukorbontó enzimet? Csomó van, és nem volna semmi gondod.


laktáz enzim

2013. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lehet venni, régebben vettem is. Sajnos most már nem lehet kapni olyan olcsón.

Amúgy egy nagyobb adag fehérjénél még nincs gond, de ha reggel is meg ebédnél is szedem akkor már nem okés.

2013. aug. 11. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebédnél mi a faroknak ennél tejsavót?? Napközben húst egyél, tojást, este pedig túrót. Nem egész nap tápkiegen kell élni. Kell a szilárd kaja!
2013. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fehérje is okoz hasmenést. Egyél mellé valamit (banánt) ha nem kell a kilókra vigyáznod. Egy 60 körüli magyar testépítő versenyző is azt mondja, hogy megy a banán és turmix tömegeléskor.
2013. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg a szilárd kaja is csak keveset eszek!
2013. aug. 11. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig a szilárd kajákra kell alapozni. A sok tápkieg turmixban sok édesítő is van, ettől is lehet hasmenés, gyomorfájás, stb. Erre is gondolj. Az emberi szervezet szilárd kajára lett "kitalálva".
2013. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!