Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni és fogyni egyszerre?

Izmosodni és fogyni egyszerre?

Figyelt kérdés
Olvastam sok kérdés alatt, hogy izmosodni és fogyni egyszerre nem lehet naturálban, mert az egyikhez az átlagnál több kalóriát kell bevinni, a másikhoz pedig kevesebbet. Na most az értetlenségem onnan fakad, hogy amikor én átestem egy kiadós fogyáson (1,5 év alatt ~40kg ment le, ez kb. 16-17,5 éves koromban) erősödtem (30kg-val kezdtem a fekvenyomást, 1,5 év végére 70 kg-val ment, tudom, hogy rißancsúly, de mégiscsak több, ráadásul igazán rendszeresen nem is edzettem, csak úgy hobbi szinten) és mintha izmosodtam volna is (egyrészt láttam magamon, másrészt mások is mondták, persze mások véleménye lehet szimpla bók, vagy csupán a rossz memória és jóindulat megnyilvánulása). Szóval most akkor hogy van ez ? Beképzeltem volna a növekedést ? Natúrban tényleg nem lehet egyszerre izmosodni és fogyni ? Miért ? Mármint mi a pontos biokémiai háttér emögött ? Pl. miért nem tudja edzés után a szervezet kinyerni az extra szükséges kalóriákat a zsírpárnákból ?

2013. aug. 13. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nemlehjet nem olvastam el de nem lehet
2013. aug. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges kövér kezdőknél. Google-ba: kezdő effektus.
2013. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ Montez !


(Csabi te meg kezeltesd magad)

2013. aug. 17. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!