Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tovább? (Tömegelés vs....

Hogyan tovább? (Tömegelés vs. Szálkásítás)

Figyelt kérdés

Próbálok tömören fogalmazni.

Lassan egy éve edzek (jó tudom nem nagy szám de magamhoz képest, h életembe egy fűszálat sem tettem arrébb nagy szó) és normálisan kajálok elkezdtem tömeget növelni magamhoz képest elég jól haladok tetszik amit látok comb popsi kar elég jól alakul viszont a hasamra, csípőmre ment az összes felesleg"

Hozzáteszem egy nagyon kis vékonyka lány voltam most sem érzem magam vastagnak/izmosnak/nagyobbnak de már tetszik :)

Azon gondolkodom h kb 4 hónap múlva (január fele) elkezdek szálkásítani igazából nyomnám én ezt a tömegnövelést de a hasam olyan szinten megnőne mint egy terhesnek XD :D :/ es azt meg nem akarom.

De tartok attól h szálkásításnál lemenne az ami feljött" :/ és ugyanolyan vékony lennék mint voltam.


UI: lány vagyok


2013. aug. 17. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Képet! A tükör dönt ugyebár, időpontot ne tűzz ki még előre, nem tudhatod, hol leszel akkor.

Plusz, ha jól csinálod, akkor eleve nem jön fel túl sok zsír, és nem megy majd le túl sok izom. De azért elsőre nem mindenkinek sikerül, van még idő, ráérsz belejönni :D

2013. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján kéne eldönteni.
2013. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szeretném feltölteni ne haragudjatok
2013. aug. 17. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
de így nagyon nehéz vaktában dönteni.
2013. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem fogjuk kicsapni rád. :D
2013. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
arcot cenzúrázd ki :D
2013. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!