Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig elég a saját súlyom?

Meddig elég a saját súlyom?

Figyelt kérdés

2 hónapja , heti 4-szer edzek saját testsúlyos gyakorlatokatok ,street workout ès fegyencedzés formájában.

Eddig a két hónap alatt látványos változáson mentem keresztül (5-6 kiló tiszta izom jött fel).

Azt szeretném tudni , hogy mennyi idő múlva fog megrekedni ez a fejlődès és mikor váltsak át a súlyzós edzésre?

Egyáltalán érdemes-e váltani?



2013. aug. 18. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Naturálban havi netto max 1kg jöhet. Bármikor kezdheted a súlyzóst is, ha belassul a növekedés. Kb egy év után már nehéz gyorsan izmot növelni, de ezt ne úgy képzeld, hogy egy évig gyors és utána mintha elvágták volna, hanem egyre lassul már fél év után is.
2013. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.Tehát amikor lelassul a fejlődés akkor váltsak.

Ha naturalban 1 kg jöhet fel havonta akkor honnan ez az 5-6 kg?:D

mert zsír egy gramm sincs rajtam szinte.5 %-os a testzsírom.

És csak fehérjét szedek.

Amúgy 17 vagyok 178 cm.

65-ről indultam , most 71 vagyok.

2013. aug. 18. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Passz. Genetikai csoda vagy, de az is lehet, hogy feltöltődtek a ch raktárak + a ch által kötött víz + némi zsír is, ami még nem annyira észrevehető.
2013. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes:) Vizesedésre gondoltam én is.

Mindegy, örülök a fejlődésnek és ennyi.

Amit meg akartam tudni azt megtudtam.

Köszi a választ! :)

2013. aug. 18. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2013. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!