Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elképzelhető, hogy egy kondite...

Elképzelhető, hogy egy konditerembe csak nők járnak?

Figyelt kérdés
A neten egy olyan konditermet találtam, ahol ilyenek is vannak, hogy zumba, jóga, pilates, masszázs és a honlap is tele van pillanatképekkel, tele nőkkel. Az ilyen helyeken a konditeremben is csak nők vannak?
2013. aug. 19. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,pl az újpesti fitt forma stúdió,oda csak nők mehetnek be.Aztán vannak olyanok,ahol nincsen géppark,csak mindenféle edzések és elvileg mehetnek férfiak is,de ha férfiként odamész,akkor kinéznek a francba,hiába vagy egy adonisz.Ők ott edzenek,izzadnak,smink nélkül,csapzott hajjal és sokuk szerint az ilyesmi nem férfiszemnek való látvány.Úgyhogy létező és jól fizető dolog ez a csak nők edzőterem.
2013. aug. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több ilyen női terem van, ahová nem mehetnek férfiak.
2013. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig az igazán jól, keményen edző nők kellemes látványt nyújtanak edző férfiszemmel. Pont a kis sminkes törékeny pipiskedés, ami sokaknak nem jön be, de a nők ezt hiszik. Persze eközben nem árt, ha jó sportos teste van a csajnak :D (ha még nem tart ott, de dolgozik rajta, az nem baj, becsülendő, hajrá)


Én is hallottam már csak nőis konditermekről, meg van valami, ahol körben ülnek, és alibigyakorlatoznak a nyugdíjasok, na azt inkább ne. De csajok, ne féljetek a normál termektől, én alig láttam értelmes nőt eddig ezekben : (

2013. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!