Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg a hasizom az amit a...

Tényleg a hasizom az amit a legnehezebb megedzeni?

Figyelt kérdés
hogy kellene alkalmaznom, milyen edzés, milyen ételek alakítható jól?

2013. aug. 20. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

makacs izomcsoport heti 2-3x edzeni kell.

Lábemelés hasprés


Tömegnövelő étrend.

És egész testre kéne edzeni.

2013. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom, egyébként majd testépítő akarok lenni,de még növésben vagyok kondit majd később, egyenlőre elég a hasizom
2013. aug. 20. 17:15
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz kondizni? Hallottál valami hülyeséget arról, hogy megállsz a növekedéstöl vagy mi? Én 12 éves vagyok és járok konditerembe csak szerintem az a lényeg hogy nem nagy súlyal hanem kisebb súlyal többet. Meg csinálj fegyencedzést ha nem akrsz kondizni. Vagy csináld mindkettöt. Én is mindkettöt csinálom.
2013. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja egyébként hasizomra csinálj függedzkedésböl lábemelést. Meg hasprést.
2013. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát mert sokan azt mondják hogy aki növésben annak még csak saját testsúllyal szabad edzeni, vagy alakot formálni.
2013. aug. 20. 17:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Az én konditermes edzöm azt mondja, hogy jó hogy csinálom, ilyen korban jó elkezdeni. Meg az apja aki tedtnevelés tanár volt. Én is növésben vagyok csinálom a kondit meg a saját testsúlyos edzést.
2013. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És most milyen magas vagy? azért köszi
2013. aug. 20. 17:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Most 168 cm vagyok kb. Meg mellette szerintem érdemes küzdösportolni vagy valami megeröltetö sport.
2013. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát futok naponta 3 km vagy inkább mondjuk hogy mozgok annyit, mellette a hasizom,meg ha van olyan kedvem akkor úszóm :)
2013. aug. 20. 17:54
 10/18 anonim ***** válasza:
Meg szerintem csinálj fegyencedzést (ha nem akarsz kondizni). Az alapoktól le van benne írva minden fokozatosan.
2013. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!