Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki segítene összeállítani egy...

Ki segítene összeállítani egy ütős edzéstervet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal nő vagyok, átlagos alkattal, túlsúly nélkül. Egy héten háromszor-négyszer szoktam sportolni (vagy ahogy időm engedi), ez általában váltott intenzitású futás (3 km) vagy Béres Alexandra ''Pörgesd fel!'' DVD-re alakformáló köredzés, amiben a kargyakorlatokat 1,5 kg-os, a comb/popsiformáló gyakorlatokat pedig 2 kg-os súlyzóval viszem véghez. Már régóta edzek így, de a kívánt radikális változás elmaradt eddig sajnos. :( Szeretnék nagyon vékony, de egyben izmos is lenni. Kőkemény kockahasra és vékony, de formás combokra is vágyom! :) Az eszközeim a fent említett súlyzók, de van még egy twisterem is. Szerintetek mit rontok el? Az étkezés mennyire fontos dolog? Mit csináljak másként, hogy izmosodjak, de ne legyenek birkózó-muszklijaim és karcsú is maradjak? Van itthon enzimes fehérjepor, az segíthet? Egyáltalán nőként használhatom? Mikor, hogyan, mennyit érdemes? (kék-ezüst dobozos Scitech Nutrition) Nektek mennyi idő alatt ''nőttek ki'' az izmaitok? Mit ettetek/nem ettetek mellette? Kell növelni a gyakorlatszámokat egy idő után? Vagy merre tovább?


U.I.: Ha nagyon szükséges, akkor képeket tudok küldeni privátban, de csak erős idegzetűeknek! :D



2013. aug. 12. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé tömör. Küldhetsz képet.

Nah:

-fehérjepor mehet, edzés után.

-a kajálás nagyon fontos, mehet "nőies" tömegnövelő étrend! (elég 4-5 ttskg szénhidrát, gondolom nem szeretnél meghízni azért annyira, még ha le is fogsz majd szálkásítani.)

-Hagyd a sok vackot, nem fontos hogy te milyen köredzést vagy izét csináltál ilyen DVD-k re, barbisúllyal. Nem tudsz eljárni konditerembe? Vegyél 2db. 10kg-ig növelhető kézisúlyt, olvasd el a Fegyencedzés c. könyvet, és azután segítek csinálni egy vegyes edzésprogramot hasznos gyakorlatokkal, meg rendes étrendet. Nem leszel túl izmos, meglátod majd, hogy nem olyan gyors a fejlődés, hogy te egyik nap bicepszezel egyet, felkelsz másnap és testépítő vagy.

2013. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, normális súlyokkal kell edzeni, amivel épen megy a 8-12 ismétlés egy sorozatban. 2 kilós súlyzócskával nem mész semmire, jó lesz ajtót kitámasztani.

Google-ba: női átmozgató edzésterv. Az első találat jó lesz. Ha zsíros vagy, akkor menjen szálkásító diéta. Ha kevés zsír van rajtad, akkor pedig kezdj tömegnöveléssel, hogy tudj izmosodni. Egyszerre nem megy a zsírleadás és az izomnövelés. Nőként soha nem leszel izmos naturálban, ettől ne félj. A protein por mehet edzés után.

2013. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval erre gondoltam:


[link]

2013. aug. 14. 07:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Nahh, ilyenekre én is szotam gondolni!:-P:)
2013. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!