Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a fegyenc edzés? 14...

Mi az a fegyenc edzés? 14 évesen lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 23:40
 1/5 anonim válasza:

Amikor csak a saját test súlyoddal edzel.Semmi súlyzó.

Lehet csinálni.

De ha youtube-ra beírod,hogy convict conditioning,akkor meg is kapod a választ.

2013. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egy olyan edzésmódszer aminél csak a saját testsúlyod használod (fekvőtámasz, húzódzkodás, kézenállás, híd, guggolás, lábemelés). Nem is izmokat épít látványosan hanem az izületeket erősíti meg (persze kerül rád izom is). Nyugodtan el lehet kezdeni 14 éves korban, ilyenkor még sokkal fittebb, hajlékonyabb az ember. Ha ilyen korban megtanulod rendesen a hidat, akkor pár év múlva gyönyörű, tökéletes hídba tudsz lemenni állásból, és onnan feljönni állásba (az azért nemsemmi ;) ) Szokták mondani, hogy ilyenkor fejlődő szervezetnek nem tanácsos még edzeni, de a calisthenics-el kizárólag a saját testedet használod, az pedig kétlem hogy káros lenne. Én csak ajánlani tudom ;)
2013. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
s fegyencedzés egy könyvnek a címe... nem kell kisregényt beleideologizálni ebbe...
2013. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#2:Mégis 8 kilót szedtem fel vele,míg a kondizással évente ha 4-et sikerült.Ha valaki igazán belemerül,akkor nagyon sok izomcsoportot megtud mozgatni vele,amit kondizással nem igazán szoktak.
2013. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Saját testsúly, megfelelő nehézségi fokozatokban. Ez utóbbi a lényeg, nem kell 100 fekvőtámasz. Ha megy húsz, akkor nehezítsd, hogy kevesebb menjen.
2013. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!