Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Body megint hülyeségeket ír?

Body megint hülyeségeket ír?

Figyelt kérdés

Azt írja, ha 140 gramm fehérje kell egy embernek, és napi fél kiló cs.mellet megeszik, akkor még negyven gramm fehérjét kell fedeznie tápkiegből.


Úgy tudom, ez hülyeség. Ha az illető megeszik napi 200 gramm zabpelyhet, abban is van legalább 20 gramm fehérje(kalóriatabella alapján).

Ugye a ch források fehérjetartalmával is számolni kell?



2013. aug. 21. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A növényit én nem számolom, nem sokat ér. Az én fehérjém legyen meg állatból. :)
2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A növényi fehérje is ugyanolyan jó,mint az állati.Már rég megdőlt az az elmélet,hogy csak az állati épül be rendesen.
2013. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Letojom mi dőlt meg, én akkor sem számolom, az jó lesz plusznak.
2013. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 oldfirehand95 ***** válasza:
Kettes tudnád ezt bizonyítani? Hol publikálták a kutatás eredményét, kik végezték, stb. Vagy csak egy elvakult vega vagy?
2013. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elvakult vega.De róluk sem gondolnám,hogy elvakultak:

http://www.youtube.com/watch?v=SbEUHCU_GtM

http://www.youtube.com/watch?v=xO-T9RRb0mY

http://www.youtube.com/watch?v=PeC9VlmEBk4


Elég lesz a bizonyíték?

2013. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 oldfirehand95 ***** válasza:
Ez nem bizonyíték. Te azt írtad, hogy egy kutatás bebizonyította, én arra lettem volna kíváncsi.
2013. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 oldfirehand95 ***** válasza:
Ja, bocsi, nem pont ezt írtad, de mindegy. Egy elmélet csak ez alapján (kutatás) dőlhet meg.
2013. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondolkodásmódod...linkeltem 3 videót....további jó kutatást....
2013. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 oldfirehand95 ***** válasza:
Én sem a tiédet. Pár ember vegán össze tud hozni egy jó formát, attól nem dől meg az elmélet. Azért mert a repülő tud repülni, nem dől meg a gravitáció elmélete.
2013. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Plusz még jó forma sincs, csak az első videóban. Ott egy koxos faszi ennyit tudott elérni cuccal. Hússal kétszer ekkora lenne. A többi meg vicc kategória. A második videóban az ember sehogy nem néz ki, a 3.-ban meg egy átlag fazon van. Ennyi! Ez nem bizonyíték!
2013. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!