Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem az isnanityt, de...

Elkezdtem az isnanityt, de folyamatosan hízok. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Ez a második hetem vége az insanityből, és ahelyett hogy fogytam volna felszedtem 2 kilót 2 hét alatt! Miért van ez?


16/L



2013. aug. 24. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szálkásító diéta is kell mellé, amúgy meg reggel és este között is lehet 2-3-4 kiló difi attól függően mennyi folyadékot ittál, ne a mérleget sasold, hanem a tükröt.
2013. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek részben igaza van, nem a súlyod mondja meg hogy hol van az a plusz két kiló. Az izom nehezebb mint a zsír. Diétát viszont nem ajánlanék, mert sok energia kell ehhez az edzésprogramhoz, és ha nem eszel eleget, legyengülsz és nem fogod bírni a tempót. Igaz, nem írtad mennyi kilóból kéne szerinted leadni, de ha csak kicsi felesleg van rajtad, bőven elég ha kevesebbet eszel a megszokottnál, elhagyod az édességeket, cukros üdítőt, péksütit. Bár én ebből-abból is eszek néha, és tartom a súlyom hónapok óta :)
2013. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!